הפסד מוחץ וצורב של שושי כחלון כידור לאלברט טייב, שזוכה במעל 60 אחוזים מול 26 אחוז בלבד שלה

ראש עיריית כפר יונה, שוש כחלון כידור נשלחת הביתה אחרי קדנציה אחת בלבד כשאלברט טייב זוכה בניצחון מוחץ עם למעלה מ- 60 אחוזי תמיכה ועם כמעט 35 אחוזים למועצה. הפתעת הבחירות: סיעת בחירה חופשית שזוכה ב-18.4 אחוזים למועצה ותהיה השלישית אחרי סיעת איחוד הדתיים

ניצחון דרמטי ומוחץ של עו"ד אלברט טייב בכפר יונה, שזוכה בלא פחות מ- 60.3 אחוז במירוץ לראשות העיר, כשראש העיר המכהנת שוש כחלון כידור הולכת הביתה ומודחת לאחר קדנציה אחת בלבד, שיצרה אנטגוניזם גדול נגדה מצד התושבים, כשהיא זוכה רק ל-26.3 אחוזי תמיכה. ליהי איינס ואיציק דב זוכים לקצת פחות מ-7 אחוז כל אחד.

בהתמודדות למועצה, גם שם טייב עם רשימתו "בשביל הכפר" רושמים ניצחון מוחץ עם 34.6 אחוז ומה שמסתמן כחמישה מנדטים.

"יש יום חדש" של כידור מקבלת רק 15 אחוז.

הפתעת הבלירות היא רשימת בחירה חופשית שמתייצבת כסיעה השלישית עם 18.4 אחוז. לעומתם האיחוד בין 3 הסיעות הדתיות רושם אכזבה עם 21.4 אחוז בלבד, לעומת מה שציפו לו.

בסוף 5 שנים סוערות וכעס גדול של התושבים כלפי ההתנהלות הכוחנית שלה – שוש כחלון כידור נשלחת הביתה עם תבוסה גדולה וקשה ועם מנצח אחד ברור – עו"ד אלברט טייב.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות