עיריית ראשון לציון מציעה לאמני ראשון לציון חשיפה על במות אירועי ערב העצמאות

דמיינו אלפי צופים מחכים לשמוע אתכם. שישה אמנים מקומיים יעלו על הבמות בראשון לציון ויתנו שואו למשך 20 דקות כל אחד. ההרשמה באתר החברה העירונית


עיריית ראשון לציון, באמצעות החברה העירונית, מזמינה להקות וזמרים מקומיים לקחת חלק בהופעות ליום העצמאות. מיזם לייב ראשון "הבמה שלכם" שהגה ראש העירייה, רז קינסטליך, מאפשר לכל אחת ואחד לעלות על אחת מבמות יום העצמאות ולחשוף את כשרונו בפני אלפי צופים. זהו מיזם ראשוני מסוגו שמאפשר ללהקות וזמרים מקומיים חשיפה באירועי ערב יום עצמאות.

ההרשמה ל- "לייב ראשון" מתבצעת באמצעות מילוי טופס הרישום המקוון המופיע באתר החברה העירונית בכתובת www.hironit.co.il

אולי גם זה יעניין אותך

ההרשמה מותנית במספר תנאים: ראשית, על האומן או אחד מחברי הלהקה להיות תושבי העיר. שנית, על האומן או חברי הלהקה להיות בעלי רפרטואר שירים של כ-30 דקות. שלישית, על האומן או הלהקה לצרף לפחות שלושה קטעי וידיאו/יוטיוב שונים המלמדים על איכות הלהקה ואופי המוזיקה. את רשימת תנאי הסף המלאה ניתן למצוא באתר החברה העירונית.

חברי הועדה לבחירת האמנים יקבלו את פרטי האמנים ויבחר שישה מהם כאשר כל אחד מהם יופיע למשך 20 דקות על בימת יום העצמאות.  ועדת השיפוט מונה את מ"מ וסגנית ראש העירייה ליאל אבן זהר, המשנה לראש העירייה סורין גנות, מנהלת בית הספר למוזיקה של החברה העירונית שולי קורן רגוניס, מורה למוזיקה שופט מקצועי יוסי יפרח, נציג פרלמנט הנוער ונציג ממרכזי המוזיקה בעיר.

יש לציין כי המועמדות תוגש על ידי המועמד עצמו או על ידי גורם שלישי אשר קיבל את הסכמתו. הגשת המועמדות עד לתאריך 24.3.19. אופן הבחירה וקיום המופע יתבצעו בהתאם לתקנון המופיע באתר החברה העירונית.

 

צילום: באדיבות עיריית ראשון לציון

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך