עזיבת סעד מצטרפת לעוד עזיבות של בכירים בעירייה בכפר יונה. צילום: פייסבוקעזיבת סעד מצטרפת לעוד עזיבות של בכירים בעירייה בכפר יונה. צילום: פייסבוק

פרסום ראשון: בני סעד, מנכ"ל החברה הכלכלית בכפר יונה מסר את התפטרותו לראש העיר כידור. "כמו אחרים הוא לא יכל לעבוד איתה יותר. היא לא נתנה לו"

לפני פחות מיממה מנכ"ל החברה הכלכלית כפר יונה, בני סעד, מסר את התפטרותו לראש העיר שוש כחלון כידור. מקורבים אליו: "הוא כבר לא יכל לעבוד לצידה. היא לא נתנה לו לעבוד, כמו שלא נתנה לרבים שעבדו עוד מתקופת אפי דרעי"


וד בעל תפקיד בכיר מאוד בכפר יונה החליט שהוא לא יכול לעבוד יותר עם ראש העיר, שוש כחלון כידור. אתמול אחר הצהריים, בני סעד, מי שכיהן במשך מספר שנים כמנכ"ל החברה הכלכלית כפר יונה, הגיש מכתב התפטרות לראש העיר שוש כחלון כידור. סעד מצטרף לשורה של בכירים בכפר יונה שהחליטו שהם מעדיפים להתפטר מאשר להמשיך לעבוד לצד או תחת ראש העיר כידור. רק לפני כחודש ימים יו"ר ועדת התכנון והבנייה בכפר יונה,סמדר אהרון נוחם, מסרה את התפטרותה. כרגע למעשה עבודות הוועדה נמצאות בהקפאה עד למציאת מחליף או מחליפה.

גורמים המקורבים לסעד, שהיו שותפים להחלטתו, סיפרו: "סעד ניסה לעבוד תחת שוש כחלון כידור, אבל היא לא נתנה לו לעבוד. כמו שהיא לא נותנת לרבים אחרים שעבדו תחת אפי דרעי. היא החליטה משום מה שהם 'אויבים' ולא אנשים מקצועיים שבאים לעבוד ולקדם את העיר. סעד שתק וספג, אבל היא קשרה לו את הידיים ולא נותרה לו ברירה אלא להגיש את התפטרותו".

עתה נותר לראות מה יקרה עם סעד, מאחר ולפי דורמים המעורים בפרטים – לסעד יש חוזה עד האביב. החברה הכלכלית אחראית על פרויקטים של פיתוח העיר, וכעת עם שיתוק של ועדת התכנון ובנייה וכעת החברה הכלכלית, נותר לראות מה יקרה עם פרויקטים בכפר יונה.

כל זאת קורה כשבכפר יונה בשבועות האחרונים יש סערה בעקבות כך שתושבים רבים גילו בחשבון הארנונה שלהם, עלייה משמעותית, בעקבות תוספת לשטח דירתם – שטח שלטענת רבים לא קיים בדירתם.

בני סעד סרב להגיב.

עד לכתיבת שורות אלו, לא התקבלה תגובת עיריית כפר יונה. באם תתקבל, היא תובא במלואה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך