לאור ההסלמה במצב: עיריית כפר סבא הודיעה על פתיחת מקלטים

לאחר הערכת מצב בעיריית כפר סבא הוחלט על פתיחת המקלטים הציבוריים. חשוב להדגיש כי אין על שינוי בהערכת המצב של פיקוד העורף בנוגע למרחב השרון

בתום היוועצות שערך ראש העיר כפר סבא, רפי סער, הוחלט על פתיחת המקלטים ברחבי העיר על רקע האירועים בדרום הארץ וזאת על אף שאין נכון לרגע זה שינוי בהוראות פיקוד העורף.

העירייה קוראת לתושבים להמשיך להיות קשובים לאמצעי התקשורת וכן ממליצה להתקין את היישומון (אפליקציה) של פיקוד העורף באמצעותה ניתן להתעדכן בזמן אמת.

לצד זה, יצוין כי גורמי החירום והביטחון וכלל הנהלת העירייה פועלים מתחילת האירועים ברמת מוכנות גבוהה וכי המוקד העירוני מתגבר פעילותו וזמין לפניות ציבור התושבים.

 

ראש העיר כפר סבא, רפי סער, אמר הערב כי: “אנו קשובים להנחיות פיקוד העורף מחד וכן לרחשי הציבור ולאור המצב בדרום החלטתי בסיכומו של דבר כי מוטב לפתוח את המקלטים מתוך תקווה שלא יהיה בהם כל שימוש והמצב יחזור לרגיעה בהקדם האפשרי, הציבור בכפר סבא נקרא להמשיך ולהתנהג באחריות המתבקשת ולעקוב אחר הנחיות פיקוד העורף. לבנו עם משפחות הנפגעים ועם תושבי הדרום ושולחים את תנחומינו למשפחות ההרוגים ואיחולי החלמה לפצועים”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close