המסרון הפנימי ששלחה הדר לביא לתומכיה ערב חתימת ההסכם עם סדבוןהמסרון הפנימי ששלחה הדר לביא לתומכיה ערב חתימת ההסכם עם סדבון

הדר לביא במסרון פנימי לאנשיה: "צריכים שסדבון יבחר. זה לא דורש לשנות את דעתנו עליו". אז מה דעתה באמת של לביא על סדבון?

מסרון פנימי ששלחה הדר לביא לבוחריה ערב פרסום הסכם התמיכה ביוסי סדבון היא כתבה: "צריכים שיוסי יבחר. זה לא דורש לשנות את דעתנו עליו". אז מה דעתה של לביא על סדבון באמת, ומה היא אמרה עליו בראיון שאלות זהה לפני מספר שבועות?


הסכם החבירה בסבוב השני והתמכה של שני המועמדים, עילאי הרסגור הנדין והדר לביא ביוסי סדבון לראשות העיר כפר סבא, ללא ספק הפתיעה רבים בעיר וגם רבים מבין בוחריהם של השניים.

בעוד הרסגור הנדין יצא בצורה מפורשת נגד סדבון ואף קרא לכך שהנורמות להצביע לאיש שנתמך על ידי עברייינים מורשעים, הן לא לגיטימיות, גם לביא מתחה לא מעט ביקורת על סדבון במהלך מסע הבחירות שלה לראשות העיר.

לביא רשמה את הפתעת הסבוב הראשון, יחד עם רפי סער, כשסיימה במקום השלישי לפני יובל לוי וצביקה צרפתי, ומיקמה את עצמה גבוה גם במניין המנדטים.

לפני מספר שבועות לביא יצאה נגד השחיתות והפרסומים על התרומות מבריינים מורשעים שקיבל סדבון. לא זו בלבד, בכתבת שאלות זהות לכל המתמודדים, שנערך באחד המקומונים בעיר "השרון פוסט", כשנשאלה הדר לביא על סדבון אמרה: "הוא מנהיג של המאה הקודמת".

במסרון פנימי ששלחה לביא לתומכיה, לפני מסיבת העיתונאים בה הציגו סדבון, לביא והרסגור את ההסכם ביניהם,  והגיע לידי "ניוזים השרון" כתבה לביא כך על סדבון: "המטרה שלנו משתנה – כדי שנוכל להשפיע, אנחנו צריכים שיוסי יבחר. זה לא דורש לשנות את דעתנו עליו, אלא לחדד את המסרים. כותבת לכם את מה שאני כנראה אומר היום במסיבת עיתונאים שקבענו ל-10, לעיניכם בלבד. מי מכם שרוצה ויכול להיות מעורב בשבוע הקרוב – צריכה אתכם איתי! מי בא?".

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

מערכת "ניוזים השרון" פנתה ללביא ושאלה למה הכוונה בדבריה על סדבון: "לא משנים את דעתינו עליו". מה דעתה של לביא ואנשיה על סדבון שהיא קוראת להצביע לו?

תגובת הדר לביא: "דעתי עליו ידועה. אני מעדיפה את עצמי על פניו בראשות העיר, זה ברור. אני תומכת במועמד שיש לי אתו יותר אמון. אני מאמינה שאני יכולה לעבוד עם יוסי בשותפות ולקדם את הערכים שאני מאמינה בהם".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך