המותקפת בשוק נתניה, עדיין בסכנת חיים ומחוסרת הכרה. צילום: פייסבוק המשפחההמותקפת בשוק נתניה, עדיין בסכנת חיים ומחוסרת הכרה. צילום: פייסבוק המשפחה

כתב אישום נגד האריתראי שגרר אישה באמצע שוק נתניה, ניסה לאנוס אותה והכה אותה בצורה אכזרית. האישה עדיין מחוסרת הכרה

באמצע שוק נתניה, במהלך יום רגיל, אישה כבת 40 נגררה בכוח לסמטה על ידי נתין אריתראי, שניסה לאנוס אותה באכזריות. לאחר שנאבקה בו, הוא היכה אותה בצורה אכזרית עם אבן. האישה עדיין מאושפזת מחוסרת הכרה עם סכנה לחיייה. היום יוגש כתב אישום כנגד התוקף מאריתריאה


ביום 16.10.18 בערב התקבל דיווח למשטרת ישראל על אישה כבת 40 פצועה סמוך לשוק נתניה ברחוב שוהם בעיר. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו באישה כשהיא במצב קשה מאוד ועם חבלת ראש והיא פונתה לקבלת טיפול רפואי לבית החולים בילינסון כשהיא מחוסרת הכרה.

עם קבלת הדיווח נפתחה חקירה אינטנסיבית וכבר למחרת, זיהו החוקרים במצלמות האבטחה חשוד במעשה. החשוד נתין  אריתראי בן 31 מנתניה אותר ונעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה כשעל בגדיו כתמי דם, שהתברר בהמשך כי תואמים לדמה של האישה. בסיומה של חקירה מאומצת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הצליחו חוקרי המשטרה לקשור את החשוד למעשה.

אולי גם זה יעניין אותך

מהחקירה התברר כי החשוד פגש בקורבן ומסיבה שאינה ברורה עדיין, הוא גרר אותה וניסה לאנוס אותה באכזריות, משהאישה נאבקה בו הוא היכה בה באבן וחבל בראשה באכזריות. האישה עדיין מאושפזת בבית החולים כשהיא מורדמת ומונשמת וקיים חשש ממשי לחייה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה ובדיון שהתקיים ביום רביעי האחרון הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום הבוקר ביחד עם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך