"פייק ניוז" תוצרת דרום השרון. מי מפיץ שמועות שאיציק אזרי רץ למליאה ולמה? אזרי: "אני רץ רק לראשות המועצה, השאר שמועות של אנשים שמפחדים מההתחזקות שלנו"

האם ה"פייק ניוז" והספינים הגיעו גם למערכת הבחירות במועצה האזורית דרום השרון? מי מפיץ ידיעות שווא על ריצה של איציק אזרי למליאה ולמה? אזרי: "לא היה ולא נברא, אני רץ לראשות המועצה בלבד. יש מחנות שרואים את ההתחזקות שלנו ומפיצים ידיעות שקר"


זה זמן בחירות והספינים של הקמפיינרים ויועצי התקשורת למיניהם ושל המתמודדים הולכים ומתעצמים, וזה כנראה לא פוסח על המועצה האזורית דרום הש רון.

לפי סקרים פנימיים מסתמן מאבק בין איציק אזרי ואושרת גני גונן. כל המחנות נכנסים לישורת האחרונה מבחינתם, ולכן כל מחנה מנסה ליצור תחושה של ניצחון באוויר.

אלא שמסתבר שיש ספקולציות שמסתובבות בשטח שמטרתן ליצור מצג שווא, כך לפי פוסטים שעולים ברשתות החברתיות בעיקר בישובים מתן וצור יצחק. המתמודד לראשות המועצה האזורית, איציק אזרי, גם קיבל בשבועיים האחרונים פניות מתושבים שונים שטוענים כי "מסתובבת שמועה וקולות כאילו אתה רץ למליאה, כי אתה חושב שאין לך סיכוי להיבחר לראשות המועצה".

 

אולי גם זה יעניין אותך

אזרי מספר: "אנשים ממחנה מסוים מפזרים ידיעות כאילו אני רץ למליאה, כדי לשריין לעצמי אפשרות למקרה שלא אבחר לראשות המועצה. זה כדי ליצור רושם כאילו אני לא בטוח בבחירתי. מדובר בשקר. לא היה ולא נברא, אני לא רץ למליאה, אני הולך בביטחון רב רק על ראשות המועצה. אין לי שום רצון להיות סגן או כל דבר אחר במליאה. אני רץ לראשות המועצה, נקודה. כל דבר אחר שמופץ הוא בגדר פייק ניוז וספין של הצד השני שמרגיש שאנחנו במגמת התחזקות גדולה. אני רץ לראשות המועצה ורק לזה, ואנחנו רואים את התמיכה הגדולה שרק הולכת ועולה ובטוחים שב-30 לאוקטובר זה יבוא לידי ביטוי".

ווטסאפ של אחת התושבות לאיציק אזרי ששואלת אותו על השמועות
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך