התקבלה ההחלטה: מפלגת העבודה תומכת ברפי סער לראשות העיר כפר סבא, לאחר שמצאה שהוא בעל סיכויי ההצלחה המשמעותיים לזכייה בבחירות

סער: "אני מברך על החלטת מפלגת העבודה לתמוך במועמדותי לראשות העיר. יחד נוביל את כפר סבא לדרך חדשה"


סער מתמודד בראשות תנועת תושבים על-מפלגתית; הוועדה המוניציפאלית הארצית  של מפלגת העבודה החליטה לתמוך ברפי סער לראשות העיר. ההחלטה התקבלה לאחר בדיקה מעמיקה מצד המפלגה ובחינת הנתונים הרלוונטיים לעיר, שבסיומה מצאה כי רפי סער הוא המועמד עם הכישורים והנתונים המתאימים ביותר לתפקיד ראש העיר כפ"ס וכן, בעל סיכויי הצלחה משמעותיים לזכייה בבחירות לראשות העיר. הודעה זו מצטרפת לתמיכה לה זוכה סער מפעילים מרכזים ממפלגות מובילות נוספות.

אולי גם זה יעניין אותך

כאמור, לאחר שורה של בדיקות רקע ודיונים, החליטה מפלגת העבודה לתמוך ברפי ובמקביל תריץ רשימת 'אמת' מטעמה למועצת העיר. תמיכתה של מפלגה גדולה, הינה משמעותית ביותר לקמפיין ונותנת לרפי יתרון נוסף על המתחרים. לאחר עבודת שטח, מפלגת העבודה החליטה לתמוך ברפי שכן לדבריה – הוא המועמד בעל הכישורים המתאים ביותר ובעל סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר. "סער הוא בעל הניסיון המוניציפלי הגדול ביותר והיכולות הטובות ביותר לתפקיד. אין לנו ספק כי הוא יקדם את העיר כפי שעשה בשלל תפקדיו בשנים האחרונות". נמסר ממטה הבחירות המוניציפאליות של מפלגת העבודה.

סער: "אני מברך על החלטת מפלגת העבודה לתמוך במועמדותי לראשות העיר. יחד נוביל את כפר סבא לדרך חדשה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך