רק אחרי עשור הצליחו השוטרים להשיג DNA. . צילום: גטיאימג'סרק אחרי עשור הצליחו השוטרים להשיג DNA. . צילום: גטיאימג'ס

נלכד צעיר בן 18 שהסתובב בגנים ציבוריים בחדרה ונגע באיברים מוצנעים של ילדות רבות

לאחר תלונות רבות שהתקבלו לאחרונה על צעיר שמסתובב בגנים ציבוריים בחדרה ונוגע מינית בילדות באבריהן המוצנעים כשהוא מתגנב מאחוריהן, במבצע מיוחד אותר ונעצר הצעיר. המשטרה מחפשת עוד ילדות ונערות שפגע בהן כך


אתמול עצרה המשטרה תושב חדרה בן 18 בחשד לביצוע מעשים מגונים וניסיון לביצוע מעשה סדום בילדות בעיר.
ראשיתה של הפרשיה לפני כשבוע, עם קבלת מספר תלונות בתחנת חדרה בדבר בחור צעיר שעל פי החשד פוגע מינית בילדות ונערות, כשהן מסתובבות בגנים ציבוריים בעיר.
על פי התלונות שהתקבלו ממספר בנות בגילאי 13-16, עולה כי דפוס הפעולה חוזר על עצמו, לפיו – החשוד מגיח לפתע מאחורי הנערות, נוגע בהן באיברים מוצנעים ומנסה לפגוע בהן מינית.
בתוך כך, משטרת ישראל ניהלה חקירה מאומצת ומהירה, במסגרתה הצליחו החוקרים להתחקות אחר זהותו של החשוד ואתמול כאמור הוא נעצר בביתו ואף זוהה במסדר זיהוי על ידי כל אחת מהקורבנות.
אולי גם זה יעניין אותך

היום הובא החשוד לדיון בבית משפט שלום בחדרה ומעצרו הוארך עד יום רביעי, בהתאם לחשדות וצרכי החקירה המתנהלת.
בכוונת המשטרה להוסיף ולחקור, ככל שתתקבלנה עוד תלונות הקושרות את החשוד לעבירות המיוחסות לו, ובהתאם לממצאי החקירה המשטרתית, יועבר החומר בסיומה לעיון והחלטת הפרקליטות להמשך מיצוי ההליך המשפטי עד תום.
במשטרה צינו: "משטרת ישראל מנהלת מאבק עיקש וחסר פשרות כנגד עבירות פדופיליה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים במרחב הווירטואלי ומחוצה לו, במטרה להגן על שלום ילדינו מפני עברייני מין, תוך שמירת המרחב הציבורי והפרטי לבטוח יותר עבורם".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך