צפו: הגיע לפיצריה, התעמת עם בעל המקום וחבר נוסף שפך עליו חומר דליק. "אל תשגע אותי…מלחמה…אני אבוא לכל אחד עד הבית היום"

כתב אישום חמור הוגש נגד חשוד בן 29 מנתניה שתקף בעל פיצרייה בעיר כשאחר שהיה איתו שפך על בעל המקום נוזל דליק. למרבה המזל האירוע לא נגמר עם נפגעים בנפש


"שפוך ת'דלק שפוך, שרוף את המקום, שפוך עליו שרוף אותו". מקרה חמור ביותר אירע בתחילת החודש בפיצריה בנתניה. למרבה המזל זה נגמר רק בעצורים וללא נפגעים בנפש.

ב־7 ביוני התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות בפיצרייה ברחוב הרב מאיר בעיר. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי גבר בן 28 מהעיר הגיע למקום, לקח קופסאות סיגריות ועזב. בחלוף כשעה, הגיע שוב לפיצריה יחד עם אדם נוסף שעטה על פניו בד לבן ואחז בידו ג'ריקן ובו נוזל דליק.

החשוד לקח מהמקום כמה קופסאות סיגריות, וכשבעל המקום העז להעיר לו שכבר לקח קודם לכן קופסאות צעק החשוד לחברו: "שפוך ת'דלק שפוך, שרוף את המקום, שפוך עליו שרוף אותו".

אולי גם זה יעניין אותך

החשוד המשיך ואיים על המתלונן: "אל תשגע אותי…מלחמה…אני אבוא לכל אחד עד הבית היום….", בעודו אוחז בצווארו של המתלונן ובהמשך שלף סכין ונופף לעבר המתלונן כשהוא צועק לאחר: "שפוך עליו שפוך". האחר שפך את הנוזל הדליק על המתלונן ועל רצפת המקום, והשניים עזבו את המקום.

עוד התברר ממהלך החקירה כי כמה דקות לאחר מכן חזר אחד התוקפים למקום כשהוא מנופף בידו בסכין, ודרש לדעת היכן ה־DVR של הפיצרייה. כשהתרצה שהוא אינו עובד – עזב את המקום.

החשוד זוהה, אותר ונעצר ב־19 ביוני, ומעצרו הוארך בבית משפט השלום בפתח תקוה. ביום ראשון השבוע הוגש נגד החשוד כתב אישום בעבירות של דרישה באיומים של נכס, התנהגות פרועה במקום ציבורי והחזקת סכין. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך