צפו: נעצרו שני הצעירים שהשתוללו, זרקו כיסאות על מבלים אתמול בבתי קפה בכיכר עצמאות בנתניה. "הם צעקו לעבר משפחות: 'זונות, שרמוטות, מחללי שבת'"

נעצרו שני הצעירים בני ה-25 שהשתוללו אתמול ב"קפה לונדון" ופונדק הים" בטיילת נתניה. הם קיללו, הכו וזרקו כיסאות על היושבים והעובדים במקום, כי לדבריהם הם מחללים את השבת. "


אתמול – צהרי יום שבת, משפחות ותושבים רבים ואף תיירים נהנו מעוד יום שבת קייצי בטיילת של נתניה.

רבים נהנו מישיבה בבתי הקפה והמסעדות באזור, בעיקר באזור כיכר העצמאות – כששני הצעירים יצאו משבת חתן, ככל הנראה, שהתקיים במלון כורש הסמוך הם פנו לעבר היושבים ב"קפה לונדון" ו-"פונדק הים" והחלו לקלל את היושבים במילים קשות: "חתיכת זונות ושרמוטות, מחללי שבת".

רונית, שנכחה במקום עם אחיה ושני הוריה סיפרה: "היה שולחן של משפחה לידינו, שהם ניגשו אליו וקיללו את האנשים ההמומים. מאחורינו ישבו זוג הורים עם ילדה שהתחילה לבכות מלחץ. אנשים קמו והלכו וברחו".

המלצרים מייד ניסו לגונן על היושבים וזכו לקללות, דחיפות ואף אחד מהמשתוללים לקח לידיו כיסא וזרק אותו לעבר ויטרינת מסעדת הפונדק. הכיסא והויטרינה פצעו באורח קשה את בעל המסעדה שהובהל לטיפול.

מנהל המשמרת ב"קפה לונדון", יוסי סנדמן ניסה להזעיק את המשטרה בנייד – אחד המתפרעים ניגש אליו וניסה לזרוק את הנייד מידיו והחל לתקוף ולהכות בו. בפניו. מאוחר יותר סנדמן נלקח לטיפול בבית החולים וסיפר: "חטפתי מכה חקה בלסת ובאוזן שעד עכשיו אני מקשה לשמוע בה כמו שצריך".

ההשתוללות של השניים לא הפיקה גם כשהמשטרה הגיעה למקום – אחד מהמשתוללים נעצר במקום, השני נמלט ונעצר לפני זמן קצר על ידי המשטרה והובא לחקירה במטרת נתניה.

 

אולי גם זה יעניין אותך

בשבועיים האחרונים זריקת כיסאות ואלימות הפכו לעניין שבשגרה בשבתות האחרונות, כשלפני שתי שבתות זה קרה ב"ימית 2000" בחולון, לפני שבוע ב"בית הפנקייק" בשרון וכנראה היד עוד נטויה.

במשטרה אמרו לפני זמן קצר: "אתמול התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות בבית קפה בנתניה. שוטרים שהגיעו לבית הקפה הבחינו בשני חשודים נמלטים מהמקום. אחד מהם נתפס על ידי השוטרים והוא עוכב לחקירה בתחנת המשטרה, בסיומה שוחרר בהרחקה מהמקום. החשוד השני, בן 25 מנתניה אותר לפני זמן קצר ע"י השוטרים והובא לחקירה בתחנת המשטרה. על פי החשד, השתולל במקום, זרק כיסאות וגרם לנזק לשמשת בית הקפה. בסיום חקירתו החשוד נעצר. החקירה נמשכת".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך