צילום אילוסטרציה: גטיאימגסצילום אילוסטרציה: גטיאימגס

תושבת חולון איימה וסחטה קשישים חסרי ישע מהמרכז והשרון, יחד עם בעלה. איימה שאם לא ישלמו לה כספים, סתם כך, תדאג שיאבדו את ביתם

תושבת חולון בת 35 ,התלבשה" על קשישים בכל אזור המרכז והשרון והחלה לסחוט מהם כספים, כשהיא מאיימת שאם לא ישלמו לה סתם ככה, היא תדאג שיקחו מהם את ביתם. משפחתה של אחת הקשישות "תפסה" את החשודה כשהיא מוציאה כספים מהבנק בכרטיסה ומסרה אותה למשטרה


תושבת חולון בת 35 ובעלה הפכו את חייהם של קישישם חסרי ישע רבים מאזור המרכז והשרון לבלתי נסבלים, כשאיימו עליהם סתם כך וסחטו מהם כספים תוך ניצול מצבם.
משטרת ישראל עצרה תושבת חולון בחשד שסחטה באיומים קשישה בת 85 תושבת השרון. במהלך החקירה הצליחו חוקרי המשטרה לאתר מתלוננים נוספים מאזור המרכז שנסחטו אף הם, על פי החשד, על ידי החשודה. עם פרסום דבר מעצרה לפני מספר ימים, הגיעו עוד ועוד מתלוננים.
עתה עולה חשד כי בעלה של האישה, תושב חולון כבן 40, ידע על מעשיה ואף היה שותף להם.
ביום 29.5.19 התקבלה במשטרת ישראל תלונה מקשישה בת 85 מיישוב באיזור השרון שסיפרה כי היא נסחטת באיומים על ידי אישה שטענה כי יש לה חוב כלפיה.
עודסיפרה הקשישה כי, החשודה איימה עליה שייקחו לה את הבית בשל החוב וכי תפנה להוצאה לפועל ותנקוט הליכים נגדה. הקשישה סיפרה כי החשודה הגיעה לביתה מספר פעמים, אספה אותה ברכב, ולקחה ממנה סכומי כסף במזומן שמשכה עבורה במכשירי כספומט.
אולי גם זה יעניין אותך

באחד המקרים, בעת שהחשודה הגיעה לאסוף את הקשישה לכספומט, בני משפחתה של הקשישה המתינו לה והתעמתו איתה ואף ניהלו מרדף אחריה. דקות ספורות לאחר מכן ולאחר קבלת הדיווח של המשפחה למוקד 100 של המשטרה, שוטרים איתרו את החשודה ועצרו אותה והיא הובאה לחקירה בתחנת המשטרה.
במהלך החקירה ותוך שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים, הצליחו חוקרי המשטרה לאתר מתלוננים נוספים שנסחטו, על פי החשד, על ידי החשודה, כולם מאזור המרכז.
במהלך הימים האחרונים הגיעו עוד תלונות של קשישים שנפלו קורבן למעשיה של האישה, ועלה חשד כי בעלה בן ה-40 ידע על המעשים ואף שיתף פעולה. הבעל נעצר אתמול והמשטרה מבקשת את הארכת מעצרו.
מעצרה של החשודה, בת 35 מחולון, הוארך בדיון בבימ"ש השלום בפ"ת מעת לעת והיום הוארך מעצרה עד מחר.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך