צפו: שני אחים מבת ים הפעילו מעבדת סמים בהוד השרון עם שתילי קנאביס בשווי מיליוני שקלים

משטרת ישראל עצרה 2 אחים בגין גידול מעבדת סמים בהוד השרון. השבוע הוגשו נגדם כתב אישום, בקשת מעצר ובקשה לחילוט הרכוש שנתפס במעבדת הסמים


במהלך פעילות משטרתית מבצעית ממוקדת, נגד עבירות גידול והפצת הסמים הגיעו בלשי משטרה לדירה ברחוב גולומב בהוד השרון. במהלך חיפוש בדירה התגלתה לעיני הבלשים מעבדת סמים שכללה רכוש רב שכלל בין היתר: נורות, מאווררים, מזגנים, שנאים, מסנני פחם, מדי טמפרטורה, דשנים וצינורות השקיה. עוד מצאו הבלשים מאות שתילי קנאביס במשקל כולל של כ־106 ק"ג ששוויו מוערך במיליוני שקלים.

מחקירת משטרת ישראל עלה כי החשודים, אחים (56, 54) תושבי בת ים ביצעו שינויים במערכת החשמל על מנת למנוע קריאה של צריכת החשמל ותשלום עבור החשמל. החיבור שעשו החשודים גרם לסכנה ממשית של התחשמלות ושריפה. במהלך ארבעת החודשים שהאחים החשודים גידלו את הסמים במעבדה, הם גנבו, על פי החשד, חשמל בשווי של כ-5,000 ₪ לכל חודש בו פעלה המעבדה.

 

אולי גם זה יעניין אותך

החשודים נעצרו ב-27.3.19 ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. השבוע הפרקליטות הגישה נגדם בבימ"ש המחוזי בלוד כתב אישום בעבירות של ייצור סמים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית ונטילת חשמל במרמה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגדם גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם ובקשה לחילוט הרכוש שנתפס במעבדת הסמים, כולל רכבו של אחד האחים.

 

צילום: דוברות המשטרה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך