בשלישי הבא: קרנבל בחירות באושילנד כפר סבא

במה אתם בוחרים? קרנבל יום הבחירות, אליסה והכובען, סדנאות להורים ותינוקות וסדנאות בישול לילדים באושילנד כפר סבא


יום הבחירות מתקיים באמצע השבוע (יום שלישי, 9 באפריל) – זמן מצוין לנצל את זכותנו הדמוקרטית, אבל גם עיתוי טוב לקחת את הילדים ליום כיף. מתחם אושילנד בכפר סבא יהפוך ביום זה לקרקס צבעוני עם מגוון של אנשי קרקס בתלבושות מדליקות וצבעוניות שיסתובבו ויעשו שמח לכל המבקרים.

מה תוכלו לראות ולחוות בקרקס? להטוטנים שיבצעו ג'אגלינג, רוכבי חד אופן, בלונאים שיכינו חיות שונות ומשונות מבלונים, הולכי קביים שיתנשאו גבוה מעל הקהל, פסלים שיקומו לתחייה ואפילו אמני אשליות שיעשו מופעים שמעבר לכל דמיון בהשתתפות הקהל. הכניסה חופשית.

אולי גם זה יעניין אותך

יום לפני קרקס הבחירות תוכלו לקחת את הילדים להצגת ילדים ללא תשלום. והשבוע: ההצגה "אליסה והכובען", גרסה עצמאית על בסיס הסיפור המוכר והאהוב של "אליסה בארץ הפלאות"  עם החתול המחייך, הכובען המטורף ועוד דמויות שונות ומשונות.

פעילות נוספת ובריאה במיוחד לילדים המתקיימת מדי יום רביעי היא סדנת בישול בריא בה הם ילמדו להכין שלל מאכלים מזינים, טעימים ובריאים. השבוע הסדנה  תעמוד בסימן המימונה ובה הילדים ילמדו עוגיות למימונה (אל קאעיק). מנחת הסדנה היא רויטל אדמוני, יוזמת פרויקט "אוכלים בריא" לשילוב תזונה בריאה כחלק מתכנית הלימודים בבתי הספר.

הורים לקטנטנים? גם עבורכם ועבורם יש פעילות ללא תשלום. בואו ליהנות מפעילות בייבי להורים ולפעוטות מדי יום ראשון ורביעי שמגבשת בין ההורים לילדיהם ונותנת לתינוקות כלים חשובים להתפתחות. בצד השני של הסקאלה בני גיל הזהב ייהנו מ"שלישי בשלייקס" עם כרטיס לסרט לבחירתם ב-10 שקלים בלבד.

צילום: שאטרסטוק

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך