ממשיכים לנטוש את כידור. צילום: פייסבוק שושי כידור 2013ממשיכים לנטוש את כידור. צילום: פייסבוק שושי כידור 2013

בלעדי: הסיעה של שוש כידור ממשיכה להתפרק. בכור מכלוף שהיה אמור להיכנס למועצה במקום הדס פרקש, הודיע כי הוא לא מעוניין

בתוך פחות מיומיים, חבר סיעה שני של שוש כחלון כידור מודיע על פרישה ומסרב לכהן במועצת העיר תחתיה - בכור מכלוף הודיע כי לא יכנס במקום הדס אגוזי פרקש למועצת העיר. כל זאת מגיע לאחר שהשבוע, כפי שחשף "ניוזים השרון" כידור פיטרה גם את מנכ"ל העירייה הוותיק, דני לוין


גל ההפגנות והמחאות חסר התקדים ששוטף את כפר יונה כנגד ראש העיר שוש כחלון כידור, מצליח לאט-לאט לנגוס ולפרק גם את סיעתה של ראש העיר עצמה.

רק ביום שבת האחרונה הודיעה חברת סיעתה של כידור, הדס אגוזי פרקש כי היא פורשת מהסיעה ואינה מעוניינת לכהן יותר כחברת מועצה ולא חברת סיעה, בסיעה בה כחלון כידור ככל הנראה לא מתייעצת בחברי סיעתה, שלא אחד מהם הביעו אי נחת לנוכח הצעדים שנקטה בהעלאת הארנונה לכ-1300 בתי אב בעיר.

לאחר פרישתה של אגוזי פרקש, הבא בתור להיכנס למועצה מטעם סיעתה של שוש כחלון כידור היה אמור להיות בכור מכלוף, שאגב הוא קרוב משפחה רחוק של כידור עצמה.

אלא שמכלוף שרואה את גל המחאה הגדול נגד כידור וגם, לפי מקורביו, חולק על צעדיה ועל יחסה לתושבים, הודיע לכידור לפני זמן קצר כי הוא מוותר על הכבוד ולא מעוניין לכהן כחבר מועצה מטעם סיעתה.

"ניוזים השרון" פנה לתגובת בכור מכלוף שאישר כי הודיע לכידור כי אינו מעוניין לכהן כחבר מועצה מטעם סיעתה ואמר.ף "אני לא חייב לומר למה ומה אמרתי לה, אבל אומר שזה מסיבה אישית ובזה נסכם את זה".

אגב, לפי גורמים המעורים בפרטים, בזמן ששו כידור התראיינה היום לתכנית רדיו ונשאלה לגבי התפרקות סיעתה, היא הכחישה כי סיעתה מתפרקת וכשהיא כבר יודעת שמכלוף לא יכנס למועצה, טענה כי "רק" הדס אגוזי פרקש פרשה בינתיים – למרות שלפי גורמים שונים ידעה כבר על כוונתו של מכלוף.

 

אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך