טור דעה

היום שאחרי הקורונה: נבואת הזעם של המתקשר והקואוצ’ר ליאור מרדכי

מדינה יקרה, אזרחים יקרים, ידוע שהקורונה עוברת במגע בכל משטח, בכל מגע אז שימו לב, אנשים שסגורים בבתים וחיים בהסגר ומזמינים מזון מהמכולות ומהסופרים: נניח שהעובדים שאורזים את  המוצרים שמים כפפות, הם הרי נוגעים בעגלות בכפפה או נוגעים בירקות, בפירות, במוצרים ומשם הנגיף יכול לעבור לבית ואז נדבקנו כולנו. אז חברים יקרים, די לדרמה ולהיסטריית הקניות המטורפת כאילו אין אוכל בעולם, די לבזבז כסף שאין וכדאי שנדע שאף אחד לא מוגן, רק מי שמטפל בעצמו בתזונה נכונה, הליכה, הורדת לחץ, מתח וחרדה, מי שלמד או ילמד לימודי הילינג ורייקי לריפוי עצמי יאזן ויחזק את מערכת החיסון, ישנם מחקרים מדעיים על רייקי הילינג, הכל כתוב והרשות נתונה.

הקרונה קיימת בכל בית בישראל וכמו שפעת וכל וירוס שהיה וישנו בעולם אנו חייבים להתמודד עם המציאות החדשה, שתעבור עם הזמן ותחזור שוב כמו כל וירוס עונתי, ולכן חשוב לחזק את הגוף ואת מערכת החיסון, להגביר את  התודעה לספורט, לאכילה בריאה תחזוקת הגוף והכי חשוב- תחזוקת הנפש. מומלץ לעשות וללמוד רפואה משלימה שמחזקת את מערך האנרגיה- קורסי הילינג דיוויין ישראל, רייקי ועוד.

הפיתרון- להיות ביחד.. צילום פיקסביי PIXABAYהפיתרון- להיות ביחד.. צילום פיקסביי PIXABAY

אז מה המסקנה על הקורונה ??? כלכלת אזרחי המדינה במצב גרוע ביותר, השנה יפשטו רגל יותר מחמישים אחוז מהעסקים, מי שלוקח הלוואה לרוב מסכן את עצמו ואת משפחתו יותר, תחשבו טוב על העסק שלכם ביום שאחרי. למי יהיה כסף לשרוד, אם הוא נשוי או גרוש עם ילדים שמשלם אוכל, משכנתא, מזונות, מחייה, ביטוחים… איך מישהו יצליח לשלם על בית קפה או מסעדה או כל מיני מותרות?  המדינה בשנת 2020/21 חייבת להקדים תרופה למחלה כי לא יהיה מי שישלם מס, כולם חושבים ש20 אחוז מהשכירים לא יחזרו למעגל עבודה ו20 אחוז יפשטו רגל, אני מתפלל שאתם צודקים, כי בתקשור ראיתי שכ50 אחוזים מהעסקים סוגרים דלת וזה ישפיע על אחוז גדול מהשכירים. לפני כשבועיים העליתי פוסט על העתיד שבו יהיו פריצות לחנויות וביזה לאוכל ותראו מה קורה בעולם, דיברתי על המתנה של הקורונה לאיזון וריפוי כדור הארץ שנכנס לסכנת קיום מרוב החזירות לכסף של מפעלי ומזהמי העולם ותראו איך האוויר נקי, האוזון מתרפא, הים נקי, הדולפינים חוזרים ובעלי החיים מטיילים ברחובות. יש לקורונה תפקיד ללמד ולהזכיר ליום שאחרי שאם לא נבין שכדור הארץ חשוב ושאנשים חייבים לחיות בהרמוניה עם אהבה, אחדות ותרומה הדדית האחד לשני, כולנו ניפול, אז ממשלה יקרה, דחוף דחוף,  תדאגי לעצמאים כי אחרת לא יהיה מי שישלם מס, מי שירוויח מעט יעלים מס, אנשים יחזירו צ’קים, בתי המשפט יתמלאו בתביעות ועורכיה דין יחגגו כשחברות להוצאה לפועל יתעשרו. אנשים יתגרשו וישתגעו, קופות החולים יתמלאו בפגועי נפש, חרדה ודיכאון, אז תתעוררו! אני רואה שכל מנהיגי העולם יתאחדו בשנה הקרובה ויחליטו להדפיס כסף, החזק יעזור  לחלש. עצמאים ושכירים, אין מקום להמר כעת ולחיות באוויר, הלוואות צריך להחזיר, מי שייקח לעסק שלו הלוואה והעסק לא נוהל נכון וחי על הקצה לפני הקורונה, אז מראש, אני מזהיר- הכל ייפול! אין מקום לכיבוי שריפות, תחיו רק ממה שיש לא מצפי למה שייכנס, כי לא ייכנס. תיזהרו, זה הזמן שאין מקום לסיכון, יש לכם משפחה, ילדים, תקדימו תרופה למחלה, זו לא בושה להתחיל משהו בקטנה, כשכיר, או לצמצם את גודל החנות, לשחרר את העסק, לצמצם איכות חיים, תקנו בית זול יותר, לא יזיק עם שנה תיהנו מהים, מהיחד, מבישול בבית, מחיסכון, ללא חו”ל או בתי קפה, מסעדות, בגדים ובזבוזי סרק, כי אתם תיפלו. תכינו תכנית כלכלית לשנתיים, תמכרו רכב של 100000שח ותקנו ב30אלף, אבל לא לבטל ביטוחי רכב, בית, אובדן כושר עבודה ובריאות, תיזהרו! אפשר לקחת ילדים לגני עירייה ובתי ספר של המדינה, אין ברירה, בעתיד שהכל יתייצב, בעוד כ 5שנים, תתקדמו שוב. רווקים צעירים ללא משפחות שמבזבזים כסף ללא מחשבה על מחר- תתעוררו, מי שגר עם ההורים שיעזור להם כלכלית, שיחשוב על המחר אין יותר ‘יהיה בסדר’ או אנוכיות של לבזבז הכל על עצמכם בבתי קפה, פאבים ובגדים וההורים שירווחו זוג שכיר כ 12000ש”ח יחיו בעוני, בבקשה, תבינו, החיים ישתנו לכולנו. אני רואה שיהיו המון טענות לסין והאשמות, אבל העולם בבעיה, רק תמיכה מלאה מראשי הממשלות תביא סיכוי לשפע.

ליאור מרדכי. אלבום עצמיליאור מרדכי. אלבום עצמי

לסיכום, הכל כתוב והרשות נתונה. תתחילו לתת. למי שיש שייתן לחלש, למי שאין שיתחיל לצמצם.  

טור מאת ליאור מרדכי, המרכז לתקשור ולימודי הרפואה משלימה, אימון אישי, עסקי וזוגי. בכל שבוע מתקיים שידור לייב בפסיבוק- ליאור מרדכי המתקשר- בנושא תקשורים, על ההווה העתיד ואימון לחיים. לפרטים, ליאור: 0546792299

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות