"בא לי לחבק את ההורים שלהם ולומר להם שהם הצליחו ובענק". צילום: פייסבוק אורן סוננשיין"בא לי לחבק את ההורים שלהם ולומר להם שהם הצליחו ובענק". צילום: פייסבוק אורן סוננשיין

ערב החג: שני הילדים האלו ראו את הקשישה במצוקה והצליחו לרגש אותה ואחרים במה שעשו

שני ילדים בפיצרייה אחת ערב לפני החג, הצליחו לרגש רבים במקום במעשה אחד שעשו עם קשישה שהגיעה למקום לבקש עזרה. מי אמר חינוך ולא קיבל?


יש הרבה ביקורת על הדור הצעיר – שהוא יותר מרוכז בעצמו, בנייד ובמחשב שלו. שהוא פחות אמפתי, פחות רואה את האחר ואת האנשים השקופים.
אלא שמעשה שעשו שני ילדים צעירים בפיצריה אחת במרכז הארץ- בלב תל אביב, הצליח לרגש רבים שנכחו במעמד באותו מקום ביום חמישי האחרון. הפוסט שעלה עם הסיפור שלהם והתמונה של השניים זוכה לאלפי תגובות ושיתופים. קבלו סיפור לחג שמחמם את הלב.
ערב לפני פסח, ביום חמישי האחרון בסביבות השעה 22.00 נכנסה קשישה כבת 80 לפיצריה בפינת הרחובות הרצל ושדרות ירושלים בתל אביב וביקשה בקול חלוש ובביישנות מהיושבים במקום אם הם יוכלו לתת לה קצת כסף כדי שיהיה לה לערב החג.
בעוד חלק מהיושבים מתעלמים, נעמדו שני הילדים שבתמונה, שלפו כסף ונתנו לקשישה, אבל הם התעקשו להזמין אותה לאכול במקום. הקשישה הנבוכה סרבה בתחילה- אבל שני הילדים התעקשו שהיא תשב ותאכל איתם. וכך היה. הם גם ביקשו לדעת אם תרצה להשתתף עם המשפחה שלהם בארוחת החג.
אולי גם זה יעניין אותך

אורן, אחד הנוכחים במקום סיפר: "לזכותם יאמר שהם ממש התעקשו על זה. אני לא מכיר את הילדים האלה אבל אשמח אם כולם ידעו איזה ילדים גדלים פה, עם כל הביקורת על הדור הצעיר. בא לי לחבק את ההורים של שני הילדים האלו ולהגיד להם שהם הורים מדהימים וגידלו בבית מלאכים".

 

צילום: פייסבוק אורן סוננשיין

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך