ניוזים חמיםחדשותפתח תקווה

שוטרי ימ"ר את"ן מרחב דן עצרו חשוד שנמלט בחודש פברואר לאחר שנהג תחת פסילת בית משפט

במסגרת הפעילות המבצעית של שוטרי התנועה במרחב דן נגד נהגים אשר מבצעים עבירות תנועה ואכיפה בלתי מתפשרת, בתאריך 13.2.24 השוטרים ערכו בדיקת רישיונות לנהג רכב ברחוב מצדה בבני ברק שבמהלכה הנהג החל בהימלטות רגלית ונטש את הרכב שלו. בבדיקה הוברר כי הנ"ל נהג תחת פסילה של בית משפט וכי אסור לו לנהוג. רכבו של החשוד נגרר ל-30 ימים למגרש משטרתי

בתוך כך, שוטרי ימ"ר את"ן מרחב דן המשיכו בביצוע מגוון רחב של פעולות לאיתור החשוד ואתמול (2.4.24) השוטרים איתרו את החשוד שנמלט ותפסו אותו בדירה בפתח תקווה.

השוטרים עצרו את החשוד, עפ"י צו מעצר. החשוד, בן 44, תושב פתח תקווה, הובא לחקירה בתחנת רמת גן- בני ברק שבסיומה נכלא. הבוקר החשוד יובא לדיון בבית משפט השלום בת"א. החקירה נמשכת.

נהיגה בזמן פסילה מהווה הפרה חמורה של החוק ומסכנת את ציבור הנהגים. אגף התנועה פועל לאתר נהגים אלה ולהרחיקם מהכביש, במטרה להגביר את ההרתעה ולשמור על חיי ציבור משתמשי הדרך.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות