אילנית אליאס של ענת שבו מסתערת על הבמה במופע בידור מושקע והורס במיוחד

ענת שבו ומני אסייג מציגים: אילנית אליאס שופכת את ליבה על הבמה ומדברת על הזוגיות שאין לה, הסבלנות שאין לה, הכסף שאין לה והרכב שיש לה... וכן, גם בת-חן המופרעת תגיע לביקור

קבלו את שיתוף הפעולה המעניין והייחודי של השנה, הכותב המוכשר מני אסייג והקומיקאית הענקית ענת שבו במופע משותף אז הכינו את הממחטות ואת הפראמין כי אילנית אליאס, הלא היא הקומיקאית והשחקנית המוערכת ענת מגן שבו, מסתערת על הבמות במופע מושקע, גרנדיוזי והורס במיוחד. בוירטואוזיות אופיינית אילנית שופכת את ליבה על הבמה ומדברת על הזוגיות שאין לה, הסבלנות שאין לה, הכסף שאין לה והרכב שיש לה. בין לבין מבליחות דמויות קריקטוריסטיות מוכרות בכיכובה למערכונים קורעים ובלתי נשכחים.
וכן, גם בת-חן המופרעת תגיע לביקור. והאמת, את זה אסור לכם לפספס!!
כתיבה ראשית: מני אסייג, ענת מגן שבו

ענת שבו במופע חדשענת שבו במופע חדש

מני אסייג, תסריטאי ומחזאי, איך הייתה העבודה המשותפת עם ענת? 

את ענת מגן שבו הכרתי בעת שכתבתי את הפינה המשותפת שעשתה עם רותם אבוהב בתכנית של יאיר לפיד בזמנו. מאז יש בינינו הערכה הדדית עצומה ואך טבעי היה שתפנה אליי בעניין כתיבת מופע אישי, כפי שנהגה רותם לפניה, ואני התייצבתי מיד. העבודה עם ענת היא תמיד כיפית ונעימה ומשום האופי והצביון המיוחדים של המופע, התהליך לקח זמן ארוך מהרגיל ועבר כמה מהמורות בדרך עד שהגענו למוצר המוגמר והמוצלח. שתהיה לנו בהצלחה בעזרת השם.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close