אורלי ויינרמן יוצאת להגנת עינת וייצמן ותוקפת את ה’ציונים במדינת הגיהינום’: הם מאיימים עלי שיאנסו אותי, יענו אותי וירצחו אותי

אורלי ויינרמן, שעזבה את הארץ לפני שנים ומאז לא מפסיקה להשמיץ את המדינה של הרוטשילדים (ישראל), ממשיכה "הם שילמו לאנשים לתקוף אותי פיזית, אסרו ועצרו אותי לא חוקית, ואימא שלי, הפסיכופתית שעובדת עבורם, גונבת את הכסף שלי, גונבת את הצוואה שלי"

אורלי ויינרמן, כוכבת הסדרה האלמותית ‘שמש’ שבמשך שנים ארוכות הייתה ידוענית מובילה בישראל ואהובת הקהל, עזבה את מדינת ישראל לפני תקופה בטריקת דלת ומאז לא מפסיקה להשמיץ את המולדת שלה אותה היא מכנה ‘מדינת הרוטשילדים’ ואת תושביה ‘ציונים’. השבוע, בעקבות כתבה בלעדית של ‘רשת ניוזים’ על פוסט הפרידה מהפוליטיקה שכתבה עינת ויצמן לחנין זועבי, אותו שיתפו מאות רבות של גולשים וזכה לתגובות משמיצות מכל עבר, כתבה אורלי פוסט קשה בנידון:

“החברה שלי מדברת רק על פלשתין. אני מדברת על מה שהרוטשילדים והסורוסים (משפחתו של ג’ורג’ סורוס המיליארדר היהודי ההונגרי), עושים בכל העולם. איך הם שברו ארצות רבות וחיים של רבים. התכנית שלי שוברת את כל השיאים ושברה בעבר, במדינה של הרוטשילדים (ישראל), אף תוכנית לא מגיעה לשיאי הצפייה, אבל זה רק טעימה קטנה ממה שעבר עליי. תכפילו את זה פי מיליונים, תוסיפו לכך שגנבו לי את הכסף, הם שילמו לאנשים לתקוף אותי פיזית, אסרו ועצרו אותי לא חוקית, ואי  מא שלי הפסיכופתית שעובדת עבורם, גונבת את הכסף שלי, גונבת את הצוואה שלי. היא מעולם לא ניסתה לבדוק למה הם תוקפים אותי, מי האחראים לכך ומתי הם יתחילו לפצות אותי על זה. במקום זאת, אותה אימא שלחה לי במשך 4 וחצי שנים מסרים שאני כלום! שאני לא מעניינת אף אחד!! ושאני מדמיינת הכל, כל זה בזמן שהיא מקבלת תשלום ועושה מה השירותים החשאיים של מדינת הגיהינום של הרוטשילדים, אומרים לה לעשות. זה רק הודעה אחת ממיליוני ההודעות של האיומים שאני מקבלת מהשירותים החשאיים ומהאיומים עם תיאורים איך הם ירצחו אותי ואיך הם יאנסו אותי ויענו אותי קודם.”

אורלי ויינרמן משתפת את הפוסט של עינת ויצמן ומגיבה עליו.אורלי ויינרמן משתפת את הפוסט של עינת ויצמן ומגיבה עליו.

לא עבר יום מהפוסט הנ”ל ואורלי שפעילה מאוד בפייסבוק ממשיכה ומעלה את הפוסט בו כתבה בין היתר:

“הם ממשיכים לעשות עליי כתבות שם במדינת הלבנט (ישראל), הם ממשיכים לומר שאני אומרת דברים הזויים ושליליים עליהם. אם אני כ”כ טועה, אז למה זה חשוב לכם מה אני אומרת? אם אני הוזה, למה אתם נותנים במה להזיות שלי ואם אני שלילית כשאני אומרת שאף אחד לא צריך לתרץ את הטבח שעושים הציונים בכך ש: “ישראל מותקפת”, אז מה זה חיובי? אתם מעמידים פנים שעם שאין לו צבא, שבאופן קבוע אתם גונבים להם את האדמה, שאתם רוצחים בהם על בסיס יומי ואתם טובחים אלפים מהם בפעולות שלכם ורוצחים מאות מהתינוקות שלהם, האם זה נחשב למשהו חיובי בעיניכם? הטעות היא לא שלי והסיפור עוד יסופר. הם מעולם לא חושבים לגאול את עצמם ולחזור בתשובה במקום לרדוף אותי.”

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close