תינוקת במצב אנוש לאחר שאמה התעקשה ללדת אותה בבית וסרבה ללידה בביה”ח “לניאדו”

תושבת אזור נתניה הגיעה לפני כשבוע ימים לבית החולים "לניאדו" בנתניה כשהיא מתלוננת על כאבים. האישה הייתה בסוף חודש תשיעי להריונה, כשכבר יש לה שני ילדים. בבית החולים "לניאדו" זיהו כי מדובר בצירי לידה וביקשו מהאם להתאשפז במחלקת יולדות ולהתחיל בהליך הלידה. אלא שהאם הפתיעה את הצוות הרפואי והודיעה להם כי היא מתכוונת לחזור לביתה וללדת בלידה ביתית את התינוקת לה ציפתה.  

הסיבה לכך שהרופאים בלניאדו התעקשו שהאם תישאר ותלד בבית החולים היא העובדה ששתי הלידות הקודמות של האם הסתיימו בניתוחים קיסריים – דבר המהווה סיכון רב בלידה ביתית. אלא שהאם עמדה על שלה וחזרה לביתה וילדה שם את התינוקת.

זמן קצר אחרי הלידה, מצבה של התינוקת הידרדר בגלל זיהום בדמה והיא הובהלה לטיפול נמרץ בבית החולים שניידר לילדים בפתח תקווה, כשהיא סובלת מקריסת מערכות, כשל נשימתי קשה ומצבה מוגדר כעת אנוש.

דיווח על המקרה הועבר לביקת משרד הבריאות.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות