דרמה עם סוף טוב: ילדה את בנה הבכור ברכב בתחנת דלק, תוך תדרוכים בטלפון. השאלה: האם הילד יזכה לדלק חינם כל חייו?

אמא צעירה בת 20 כרעה ללדת ברכב דווקא בתחנת הדלק ביציאה מבנימינה. הדרמה עם תדרוך בלידה והשמחה בסוף עם האמא ובנה הבכור הבריאים.. האם הוא יקבל דלק חינם לכל חייו בתחנה?

אתמול בבבוקר בשעה 08:45 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על אשה שכורעת ללדת בתוך רכב, בתחנת הדלק הסמוכה לצומת בנימינה.
חובש רפואת חרום במוקד מד”א, יוסף כורדי, תידרך את בן המשפחה שהסיע את היולדת להיערך לקבלת הלידה ולהשכיב את היולדת על המושב האחורי ברכב, ואז החלה למעשה הלידה והתינוק החל לצאת.
במקביל, צוות ניידת טיפול נמרץ של מד”א בראשות הפראמדיק עומר דעייף, חובש בכיר מאיר סויסה והחובשת פלי מגיד, שהיו סמוך לכניסה לאור עקיבא, הוזנקו והגיעו למקום בתוך דקות בודדות.

“מצאנו את האשה הצעירה בתוך הרכב כשהלידה בעיצומה”, מספר הפאראמדיק עומר דעייף, “שלפנו את ערכת הלידה שבנט”ן והשלמנו את הליך הלידה ולאוויר העולם הגיח תינוק חמוד שמיד החל לבכות. העברנו את האם הצעירה בת ה-20,  שלה זו הלידה הראשונה, לניידת טיפול נמרץ ופינינו את השנים לבית החולים הלל יפה כשמצבם טוב. זו בהחלט לא לידה שיגרתית ולשמחתנו הכל עבר בשלום, אני מאחל לה הרבה מזל טוב ושאת  הלידה הבאה תלד בחדר לידה בבית חולים”, סיכם הפראמדיק עומר.
בתמונה: החובשת פלי מגיד והרך הנולד. כולם בריאים ושמחים. צילום: דוברות מד”א

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close