אזהרת בוטוקס – לא כל אחד יכול להזריק לכם!

פרופ' יוסי חייק, מנהל המערך לכירורגיה פלסטית וכוויות ב"מרכז הרפואי שיבא", מזהיר: "ישנו מספר הולך וגדל של חולים עם סיבוכים של הזרקות חומרי מילוי ובוטוקס בידי רופאים שאינם מומחים בכירורגיה פלסטית אסתטית. לדעתו מספר החולים גדל עם הגידול במספר ההזרקות למטרות אסתטיות של פיסול והצערת הפנים". פרופ' חייק שב ומציין: "על המטופלים לברר את סוג מומחיותו של הרופא המזריק וסוג החומר המוזרק. חשוב לציין שאין תואר מומחיות לרפואה אסתטית אלא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. "בכל חשד לסיבוך יש לפנות לייעוץ בהקדם על מנת לנסות ולמנוע נזק בלתי הפיך. אם אתם חושבים לעשות הזרקות חומרי מילוי ובוטוקס, כדאי שתעצרו רגע ותבדקו לפני שיגרם לכם נזק", מסם פרופ' חייק.
"על המטופלים לברר את סוג מומחיותו של הרופא המזריק וסוג החומר המוזרק". צילום: אילוסטרציה

פרופ’ חייק שב ומציין: “על המטופלים לברר את סוג מומחיותו של הרופא המזריק וסוג החומר המוזרק. חשוב לציין שאין תואר מומחיות לרפואה אסתטית אלא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית.

“בכל חשד לסיבוך יש לפנות לייעוץ בהקדם על מנת לנסות ולמנוע נזק בלתי הפיך.
אם אתם חושבים לעשות הזרקות חומרי מילוי ובוטוקס, כדאי שתעצרו רגע ותבדקו לפני שיגרם לכם נזק”, מסם פרופ’ חייק.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close