מערך העיניים באסף הרופא – רואים אתכם מקרוב

גלאוקומה הינה מחלה כרונית של עצב הראייה, אשר גורמת לניוון סיבי העצב וצמצום שדה הראייה. לאחרונה, הוכנס ב"אסף הרופא" שתי טכנולוגיות חדשות אשר מאפשרות לתת מענה מותאם אישית לכל מטופל ומטופל:
משך הניתוח קצר ביותר ושיעור הסיבוכים נמוך משמעותית. צילום: אסף הרופא

  1. ניתוחי גלאוקומה בעלי פולשנות מינימאלית- XEN ו- ISTENT. בניתוחים אלו מוחדרת צינורית מיקרוסקופית לשיפור ניקוז הלחץ. משך הניתוח קצר ביותר ושיעור הסיבוכים נמוך משמעותית, כך שניתן לעשות בהם שימוש גם בכדי להוריד את מספר הטיפות ללחץ ולשפר את איכות החיים. אסף הרופא הוא המרכז הרפואי היחידי שמבצע כיום ניתוחי ISTENT.
    2. מערך העיניים רכש לאחרונה לייזר בעל טכנולוגיה חדישה להורדת הלחץ- subthreshold/micropulse. עד כה הטיפול בלייזרים מסוג זה היה שמור למקרים הקשים ביותר, אולם הטכנולוגיה החדישה מאפשרת כיום יעילות זהה ושיעור סיבוכים נמוך יותר.

טכנולוגיות אלו זמינות לשימוש מיידי במערך העיניים של “אסף הרופא” בראשון לציון.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות