שחקני מכבי נתניה הגיעו לשמח את החולים בלניאדו

שחקני מכבי נתניה שאך לפני יומיים ניצחו את מכבי חיפה במשחק מרהיב הגיעו לבקר את החולים והחולות בלניאדו, לקראת חג הפורים. הביקור התקיים ביוזמה של סניף האגודה למלחמה בסרטן בראשותה של סיגל אקל. השחקנים ויקי כחלון, עלי מוחמד, טים הוייבך, ברנקו ורגוץ, ליאנדרו ריבירו מקבוצת הבוגרים ואופק בלולו, אוהד חזוט וירון מסיקה מקבוצת הנוער ביקרו במכון האונקולוגי, במחלקה ההמטולוגית ובמחלקת ילדים.

את פני השחקנים קיבלו מר נדב חן מנכ”ל לניאדו, ד”ר ניל פרידמן מ”מ מנהל המכון האונקולוגי וד”ר נחמה שרון סגנית מנהל המחלקה במחלקת ילדים. השחקנים חילקו לחולים המבוגרים כובעי צמר, צעיפים וכפפות שסרגו מתנדבות מסורות של האגודה למלחמה בסרטן ובובות וממתקים לילדים המאושפזים במחלקת ילדים.  מר נדב חן, מנכ”ל לניאדו בירך את השחקנים על משחקם המוצלח מול מכבי חיפה, איחל להם המשך הצלחה בעונת המשחקים ואמר “אנחנו מרכז רפואי קהילתי הפועל 24/7 עבור הקהילה. קבוצת מכבי נתניה מהווה עבור מטופלים רבים מקור השראה ואנו רואים בחיוב את ביקור שחקני הקבוצה במחלקות השונות על מנת לעודד את רוחם של המטופלים”.

צילום: בי"ח לניאדו
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close