צפו: מרדף משטרתי אחר בן 15, שנהג ללא רישיון ונמלט בנסיעה פרועה, כשהוא עובר באדום ונגד כיוון התנועה

https://youtu.be/U3C874LXYOk
בתום חקירה של בוחני התנועה וחוקרי משטרת ישראל, הוגש בשבוע שעבר כתב אישום נגד קטין, בן 15 מרחובות, בגין נהיגה ברכב ללא רישיון נהיגה תוך ביצוע עבירות מסכנות חיים וכן בגין עבירות נוספות. על פי כתב האישום, בשבוע שעבר הבחינו שוטרי היחידה המרכזית של משטרת ישראל בנאשם, כשהוא נוהג ברכב ברחוב טשרניחובסקי ברחובות, והורו לו לעצור בצד הדרך. בתגובה, החל הנאשם להאיץ בנסיעתו תוך מעבר צומת ברמזור אדום, נסיעה בניגוד לתמרור "אין כניסה" ובניגוד לכיוון התנועה, כשהוא גורם לכלי רכב לסטות מדרכו. עוד עולה מכתב האישום כי הנאשם המשיך בנסיעתו דרך כיכר כשהוא נוהג על הכיכר עצמה ולא סביבה וגורם לכלי רכב אחרים לבלום בפתאומית. בהמשך נסע הנאשם כנגד כיוון התנועה וירד לדרך עפר שם נעצר בשלולית שחסמה את דרכו.

לאורך כל נסיעתו, התעלם הנאשם מקריאות השוטרים לעצור, כשהוא נוהג ברכב בדרך נמהרת ורשלנית וזאת מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם, תוך סיכון חיי אדם.

כתב האישום מייחס לנאשם בנוסף, מקרה אחר בו נעצר בסוף השנה שעברה כשהוא נוהג על קטנוע גנוב ברחובות ובכיסו נמצא טלפון החשוד כגנוב.

כאמור, החשוד נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום, ובשבוע שעבר הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה פוחזת של רכב, נהיגה ברכב ללא ביטוח, אי ציות לתמרורים, נהיגה כשברמזור אור אדום ובנוסף החזקת נכסים החשודים כגנובים.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות