שמחה כפולה במחלקת היולדות ב”אסף הרופא”

האחיות שירן טל ושי-לי כהן הגיעו ביום שני לבית החולים "אסף הרופא", לאחר ששתיהן נתקפו צירי לידה באותו זמן. בבית החולים חיכתה להן הסבתא אירן פאשי, אחות אחראית, אהובה ומוערכת במחלקת פנימית ה' ב"אסף הרופא". שי-לי, מהישוב נילי, ילדה ראשונה קצת אחרי חצות בת  במשקל 3.100 ק"ג ואילו אחותה שירן ילדה ב-12 בצהריים את בנה השני במשקל3.300 ק"ג.

“אסף הרופא הוא בית עבורנו. כאן נולדנו, כאן גם ילדנו את ילדינו”, מדגישות האחיות. “שמענו חוות דעת מצוינות על המחלקה החדשה- ‘0 הפרדה’ והחלטנו הפעם ללכת על הקונספט הזה, מתוך בחירה וידיעה שזה אמנם לא פשוט להיות צמוד לתינוק 24/7, אבל התנאים במחלקה מצוינים”.

הסבתא המאושרת, האחות אירן פשאי, ביקשה להודות לצוות חדר הלידה והמחלקה על המסירות, היחס  והמקצועיות וציינה בהתרגשות: “אסף הרופא מזמן הפך להיות מעבר למקום תעסוקה בשבילי. אסף הרופא הוא בית לכל דבר ועניין. אני שמחה שהלידות של בנותיי עברו בשלום ומודעת לכך שמהיום אני סבתא במשרה מלאה על כל המשתמע מכך”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close