נתפסה חולית גנבי ניידים שמרכז "פעילותם" הייתה במרכזי קניות וקניונים במרכז הארץ. הקורבנות המועדפים עליהם: נשים ובעיקר אימהות עם עגלת תינוק

  בפעילות משטרת ישראל נעצרו שלושה חשודים אשר על פי החשד פעלו בתקופה האחרונה באופן שיטתי בגניבת טלפונים סלולארים במרכזי קניות וקניונים במרכז ובגוש דן, בעיקר מנשים ואמהות שהגיעו עם עגלת תינוק ומיקומו של המכשיר בעגלה היווה עבורם הזדמנות לגניבתו. מעצרם של החשודים, בני 25, 47,31, תושבי אשדוד, הוארך עד יום חמישי. המשטרה פונה לציבור: "מבקשים כי כל מי שיש ונפל קורבן לדבר עבירה דומה וטרם הגיש תלונה, לסור לתחנת המשטרה או ליצור קשר בטלפון 039393599 "בצד הפעילות המונעת והאוכפת של המשטרה, אנו קוראים לאזרחים לנקוט משנה זהירות: לשמור היטב על המכשירים הניידים,  לא לאחסן חומר רגיש שחשיפתו עלולה ליצר נזק פוגעני,  לדווח למשטרה ולחברות התקשורת בכל מצב שבו נגנב מכשיר סלולארי בהקדם האפשרי".

במשטרה מציינים את דרכי הפעולה שצריכים להינקט אם הנייד שלכם נגנב: "במידה והטלפון הסלולארי שלכם נגנב, כל שעליכם לעשות זה לעדכן את חברת הסלולר שלכם על גניבת המכשיר על מנת שתפעל לחסום הן את מספר הטלפון והן את המכשיר עצמו. החסימה תביא לכך שלא יתאפשר שום שימוש במכשיר שנחסם גם אם יוכנס אליו כרטיס חכם (SIM) פעיל אחר של כל חברה סלולארית. בפועל, עם ביצוע החסימה לא ניתן יהיה לעשות במכשיר כל שימוש שהוא.

"ההודעה לחברת הסלולר וחסימת המכשיר אינה מייתרת את הצורך לאתר את הגנב ועל כן במקביל לחסימה יש לדווח ולהגיש תלונה במשטרת ישראל על כל גניבה של טלפון סלולארי, במועד הקרוב ביותר ככל שניתן לאירוע הגניבה".

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות