אחרי פתיחת המרפאה החדשה בנופרים, כללית מקימה מרפאה חדשה נוספת בראש העין

מנכ"ל שירותי בריאות כללית, פרופ' אהוד דודסון, סייר אתמול (18.2) במרפאות נבחרות בערים פתח תקוה וראש העין. בסיור הושם דגש רב על סקירת חדשנות טכנולוגית בכללית, המאפשרת הנגשת השירותים הרפואיים מכל מקום ובכל זמן, וכן על שירותי המערך להתפתחות הילד במחוז דן-פ"ת. לסיור התלוותה ההנהלה הבכירה של מחוז דן-פ"ת, בהובלת מנהלת המחוז, ד"ר יעל רייכנברג, והמנהל הרפואי המחוזי, ד"ר איל יעקבסון.
בעיר ראש העין סיירה הנהלת כללית במרפאת נופרים, שנפתחה לפני כארבעה חודשים בתפר שבין אזור התעשייה הישן לבין שכונת נופרים המתפתחת. המנכ"ל וצוותו, יחד עם הנהלת המחוז, סיירו במרפאת המשפחה, במכון לפיזיותרפיה ובמרכז להתפתחות הילד – אשר שלושתם פועלים במתחם החדש והמושקע, המשתרע על פני 700 מ"ר.
מטעם מרפאת נופרים התלוו לסיור מנהלת מינהלת ראש העין בכללית, ד"ר מוטי רוטברד, רופאי המשפחה ד"ר עיצאם טליב וד"ר עמית אסיף, מנהלת הסיעוד גלה קרלינסקי והמנהלת האדמיניסטרטיבית חדיג'ה עמאר. ד"ר רוטברד סיפר כי המרפאה הוקמה במטרה לתת מענה לקצב הצמיחה המואץ באוכלוסיית העיר בראש העין, וציין כי בשנה הקרובה מתוכננת בנייה של מרפאה נוספת בעיר, שתיתן מענה לצורך הגובר בשרותי רפואה יועצת. עוד צוין כי בקרוב צפוי להתווסף למרפאת נופרים גם רופא ילדים.
המנכ"ל בירך את העוסקים במלאכה על הקמת ותפעול מרפאה חדשה ויפה, ועל המענה הרפואי המקצועי הקשוב לצרכי התושבים.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות