מרפאות מוסקונה מתרחבות לשרון: נפתחה קליניקה להזרקות במגדל עיר ימים בנתניה

https://youtu.be/s3VsE7yh-0c
מרפאות מוסקונה מתרחבות לשרון ופותחות קליניקה להזרקות במגדל עיר ימים בנתניה. מרפאות מוסקונה, בבעלות ד"ר רוני מוסקונה, בכיר הפלסטיקאים בישראל שמחזיק ברקורד מרשים של אלפי ניתוחי אף וחזה, ואורי מוסקונה, מנכ"ל מרפאות מוסקונה, מהמובילים והבכירים בידע ובניהול טיפולי ההזרקות בישראל, מתרחבות זו הפעם השנייה השנה. למרפאות בתל אביב, חיפה ואשדוד מצטרפת כעת גם העיר נתניה שזוכה במרפאה ייחודית ומרשימה, הממוקמת במגדל עיר ימים, עם הנוף הכי יפה בנתניה.
ד"ר משה מחזק את השפתיים של נויה. מרפאות מוסקונה בנתניהד"ר משה מחזק את השפתיים של נויה. מרפאות מוסקונה בנתניה

המרפאה שפתח ד”ר מוסקונה במגדל עיר ימים בנתניה, שמתמחה בהזרקות בשיטה הייחודית למרפאות מוסקונה, הייתה מלאה מפה לפה בפתיחה שלה ביום ראשון האחרון, כאשר בין המטופלים הייתה גם נויה פרי היפיפייה בת ה 23 מנתניה שהגיעה לחזק את השפתיים, לאחר שעברה לפני זמן מה ניתוח אף במרפאות מוסקונה, ממנו היא מרוצה מאוד. נויה עברה את הטיפול תחת ידיו האמונות והמוכשרות של ד”ר מיכאל משה, כירורג פלסטי, מצוות מרפאות מוסקונה.

לפני ואחרי. מרפאות מוסקונהלפני ואחרי. מרפאות מוסקונה

מרפאות מוסקונה

למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close