תינוקת בעגלה ואמה נפגעו בחניה באבן יהודה על ידי רכב. התינוקת הועברה לטיפול נמרץ ילדים במאיר

בשעה 09:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על הולכת רגל עם עגלת תינוק שנפגעו מרכב ברחוב העצמאות באבן יהודה. האם והתינוקת נפגעו בחניה במקום, על ידי רכב שנסע במהירות נמוכה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ומפנים לבית חולים מאיר פעוטה כבת שנתיים במצב בינוני עם חבלה בחזה ואישה כבת 34 במצב קל. התינוקת הועברה לפני זמן קצר לטיפול נמרץ ילדים.

פראמדיק מד"א תומר סהר שגר ברחוב סיפר: "שמעתי צעקות ומיד רצתי למקום. ילדה כבת שנתיים שכבה בחניית הבית כשהיא בוכה עם סימני חבלה בפלג גופה העליון. תוך כדי הטיפול הרפואי סיפרו לי שהיא ואימה נפגעו מרכב שנסע במהירות איטית. ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהוזנקה למקום המשיכה את הטיפול הרפואי ופינתה אותה לבית החולים במצב בינוני עד קשה. אישה כבת 34 שהייתה יחד עם הילדה בזמן התאונה ונפגעה בגפיים פונתה גם כן לבית החולים כשמצבה קל."

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות