תאונה קשה. צילום: יחזקאל איטקיןתאונה קשה. צילום: יחזקאל איטקין

גבר ואשה נהרגו בתאונה בכביש 4 צפונית לאשדוד, ככל הנראה התהפכו עם רכבם

מקסים קולגה ונפתלי בגלייבטר, חובשים באיחוד הצלה: "כשהגענו לזירה נתקלנו ברכב שהתנגש במעקה בטיחות. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה. למרבה הצער נקבע מותם של גבר ואשה ששהו ברכב


גבר ואשה כבני 70 נהרגו בתאונה עצמית שאירעה בכביש 4 צפונית לאשדוד, ככל הנראה התהפכו עם רכבם. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי אך לאחר ניסיונות החייאה קבעו את מותם של הגבר והאשה.

מקסים קולגה ונפתלי בגלייבטר, חובשים באיחוד הצלה: “כשהגענו לזירה נתקלנו ברכב שהתנגש במעקה בטיחות. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה. למרבה הצער נקבע מותם של גבר ואשה ששהו ברכב.

יוסי לנדאו קמב”צ זק״א לכיש, שטיפל בזירה סיפר: ״מדובר בזירה קשה ומזעזעת. גבר ואישה שנסעו ברכב פרטי ככה״נ איבדו שליטה והתנגשו בעוצמה בעמוד בטון במקטע עבודות בכביש. כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מרוסק לגמרי, אישה כבת 60 שכבה על הכביש סמוך לרכב ללא הכרה עם פגיעה רב מערכתית ובתוך הרכב היה לכוד גבר כבן 60 שחולץ ע״י לוחמי האש כשהוא ללא הכרה עם פגיעות קשות מאוד, צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותם של השניים במקום. מתנדבי זק״א לכיש טיפלו בגופות ההרוגים ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה.

תאונה קשה. צילום: יחזקאל איטקיןתאונה קשה. צילום: יחזקאל איטקין
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך