חדשות

הצעירה שדרסה למוות את ליאל בבלר, סמוך ל”סינמה סיטי” בראשל”צ, כשנסעה באדום, הורשעה רק בגרימת מוות ברשלנות

במאי 2017 ליאל בבלר בת ה-16 מראשון לציון בלתה עם חבריה בסביבת ה”סינמה סיטי
בראשון לציון. הם יצאו מבילוי ועמדו לחצות את הכביש במעבר חציה- אלא שאז הגיחה אור סיהוצ’י על רכב הפולקסווגן אותו נהגה, כשהיא חוצה באור אדום מתנגשת ברכב אחר ומעוצמת המכה עולה על המדרכה ודורסת את ליאל ופוצעת קשה את חברתה של ליאל.

על פי כתב האישום: סיהוצ’י הגיעה לצומת והמשיכה בנסיעה באור אדום תוך שהיא מתנגשת ברכב אחר. כתוצאה מההתנגשות, סטה רכבה לעבר אי התנועה, עלה על שפת אי התנועה, ופגע בעוצמה בליאל בבלר ובחברתה. כתוצאה מהתאונה, נגרמה לבבלר חבלת ראש קשה. היא פונתה לבית-חולים כשהיא ללא הכרה ומונשמת וביום נפטרה כתוצאה מחבלתה ארבעה ימים לאחר התאונה. לחברתה נגרמה חבלה רב מערכתית, וכתוצאה מכך היא נזקקה לסדרת ניתוחים ארוכה.

הפרקליטות ביקשה להאשים אותה בגין הריגה וגרימת חבלה חמורה, אלא שלפני מספר ימים למרבה תדהמתם של בני משפחתה של ליאל, בית המשפט הרשיע את סהוצ’י באישום מקל ופסק כי היא אשמה בגרימת מוות ברשלנות בלבד. במהלך המשפט עורך דינה הגדיל וביקש כי היא תזוכה מכלל ההאשמות.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close