צילום אילוסטרציה: פיקסבייצילום אילוסטרציה: פיקסביי

7 עצורים בניהול רשת מסועפת של חלוקת סמים כקוקאין ו-MDMA לאלפי קליינטים בת"א

בתום חקירה סמויה, משטרת ישראל עצרה הבוקר שבעה חברי חוליה החשודים שניהלו רשת מסועפת של סחר בסמים מסוג קוקאין ו MDMA בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים


חקירה סמויה יסודית ומורכבת שניהלה משטרת ישראל במהלך השנה האחרונה, חשפה הבוקר רשת מסועפת שכללה מנהלים ומפיצים בקו חלוקת סמים לאלפי קליינטים. מדובר ברשת במסגרתה סופקו הסמים מסוג קוקאין וmdma, באמצעות משלוחים עד בית הלקוח בתחום מחוז תל אביב. מחקירת המשטרה עלה כי פעילות הרשת הניבה מחזור כספי ממוצע של של כ-20,000 שקל בכל יום, לכל אזור נבנה קו חלוקה ייעודי עם שליחים, שנהגו לספק את הסמים באמצעות קטנועים ורכבים.

כאמור, לפנות בוקר פשטה המשטרה על בתיהם של החשודים, ביניהם שני חשודים בניהול הרשת (בני 28 ו-40 מתל אביב ועוד חמישה חשודים בביצוע ההפצה בני18 ו- 26 מת"א ובן 42 מרמלה. במהלך המעצרים תפסו השוטרים רכוש רב החשוד שהתקבל כפדיון מפעילות של סחר בסמים ובהמשך תבקש המשטרה לחלטו ובכללו למעלה מ 100,000 שקלים במזומן, רכבי יוקרה , קטנועים ותחמושת. כמו כן נתפסו חומרים החשודים כסמים בכמויות מסחריות ובכללם למעלה מ2.5 קילו חומר החשוד כקוקאין, אקסטזי, מאות גרמים של חומר החשוד כאם.די.אם.איי .

החשודים יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א.

אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך