לא שבוע טוב עבור כריכי הטונה בתל אביב. צילום: גטילא שבוע טוב עבור כריכי הטונה בתל אביב. צילום: גטי

שוב מצוקה של גבר שרכש כריך טונה בקיוסק בת"א. הפעם מסתמן: מדובר באלרגיה לטונה שהוא לא ידע עליה, ולא קלקול

זה בהחלט לא שבוע טוב עבור כריכי הטונה בתל אביב: - אחרי אשפוזם של כמה לקוחות בשל כריכי טונה מקולקלים בסניף "ארומה" בתל אביב, לפני זמן קצר גבר הזדקק לטיפול רפואי בעקבות אכילת כריך טונה שרכש בקיוסק בתל אביב. הפעם נראה שזה דווקא באשמת הלקוח עצמו


אחרי קלקול הקיבה הקשה והאישפוז של לקוחות שרכשו כריכי טונה בסניף "ארומה" בדרך בגין בתל אביב, נראה שמדובר בשבוע לא כל כך מוצלח לכריכי הטונה, לאחר שלפני זמן קצר נדרשה התערבות של פראמדיקים של מד"א לאחר שגבר נכנס למצוקה נשימתית, לאחר שרכש כריך טונה בקיוסק בתל אביב גם כן.

בשעה 13:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על גבר עם התקף אלרגיה ככל הנראה לאחר שאכל כריך טונה בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ומפנים לבית החולים איכילוב גבר כבן 29 בהכרה מלאה במצב יציב, עם סימני אלרגיה.

אולי גם זה יעניין אותך

פאראמדיקית מד"א רותם יורב וחובש בכיר במד"א רומן ברודצקי סיפרו: "כשהגענו, ראינו גבר כבן 29 בהכרה מלאה, הוא התהלך כשהוא עם סימני אלרגייה בפלג גופו העליון . הוא סיפר שסיים לאכול כריך טונה שרכש בקיוסק בתל אביב ומייד לאחר מכן החל לחוש ברע, הענקנו לו טיפול תרופתי, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו יציב".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך