חדשות

שוב מצוקה של גבר שרכש כריך טונה בקיוסק בת”א. הפעם מסתמן: מדובר באלרגיה לטונה שהוא לא ידע עליה, ולא קלקול

אחרי קלקול הקיבה הקשה והאישפוז של לקוחות שרכשו כריכי טונה בסניף “ארומה” בדרך בגין בתל אביב, נראה שמדובר בשבוע לא כל כך מוצלח לכריכי הטונה, לאחר שלפני זמן קצר נדרשה התערבות של פראמדיקים של מד”א לאחר שגבר נכנס למצוקה נשימתית, לאחר שרכש כריך טונה בקיוסק בתל אביב גם כן.

בשעה 13:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב דן על גבר עם התקף אלרגיה ככל הנראה לאחר שאכל כריך טונה בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ומפנים לבית החולים איכילוב גבר כבן 29 בהכרה מלאה במצב יציב, עם סימני אלרגיה.

Tags

פאראמדיקית מד”א רותם יורב וחובש בכיר במד”א רומן ברודצקי סיפרו: “כשהגענו, ראינו גבר כבן 29 בהכרה מלאה, הוא התהלך כשהוא עם סימני אלרגייה בפלג גופו העליון . הוא סיפר שסיים לאכול כריך טונה שרכש בקיוסק בתל אביב ומייד לאחר מכן החל לחוש ברע, הענקנו לו טיפול תרופתי, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו יציב”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close