שוב מקרה החייאה בתחנת הרכבת השבוע. צילום: יוטיובשוב מקרה החייאה בתחנת הרכבת השבוע. צילום: יוטיוב

דרמה בתחנת הרכבת של נמה"ת בן גוריון: החייאה לנוסע בן 63 שהתמוטט במקום

שוב אירוע החייאה דרמטי לנוסע בתחנת הרכבת. הבוקר, החייאה לבן 63 שהתמוטט בתחנת הרכבת של נמל התעופה בן גוריון


בשעה 08:09 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על גבר בן 63 שהתמוטט ואיבד את הכרתו במפלס העליון בתחנת הרכבת בנמל התעופה בן גוריון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה מתקדמות שכללו מתן מספר מכות חשמל וכאשר ליבו של הגבר שב לפעום הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים שיבא בתל השומר כשהוא מונשם.
חובש רפואת חירום ממד"א ישראל ויסבלום סיפר: "חזרתי הבוקר מטיסה מאומן ומיהרתי לתחנת הרכבת על מנת לנסוע לביתי שבחיפה. מיד כשנכנסתי לתחנה ראיתי גבר שוכב מחוסר הכרה ואדם שהיה בסמוך אליו ביצע בו פעולות החייאה בסיסיות. ביצעתי תשאול ראשוני כדי להבין מה קרה ונאמר לי שהוא התמוטט ממש שניות בודדות לפני שהגעתי. תוך כדי שאני מבצע עיסויי חזה הנחתי את האנשים במקום להביא מכשיר דפיברילטור.
אולי גם זה יעניין אותך

"חיברתי את המכשיר שהמליץ על מתן מכת חשמל, המשכתי את הטיפול הרפואי יחד עם צוות רפואי שהגיע למקום ונתנו עוד מספר מכות חשמל עד שליבו של המטופל שב לפעום והוא חזר לנשום. הפראמדיק בניידת טיפול נמרץ של מד"א שהגיע למקום המשיך את הטיפול הרפואי המתקדם שכלל הרדמה והנשמה והמטופל פונה במצב יציב לבית החולים. את הרכבת הביתה שאליה מיהרתי פספתי אבל ההרגשה המופלאה שהצלתי החיים בהחלט שווה את העיכוב."

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך