שתפ תחבורתי. אילני, להבי וצוותים מקצועייםשתפ תחבורתי. אילני, להבי וצוותים מקצועיים

הסבבוס, הרכבת הקלה ועוד: שת"פ תחבורתי בין ליעד אילני מר"ג ומיטל להבי מת"א

מ"מ ראש עיריית רמת גן, ליעד אילני וסגנית ראש עיריית תל אביב, מיטל להבי, נפגשו יחד עם צוות בכיר מעיריית ר"ג ועם גורמי מקצוע בתחום ודנו בסוגיות תחבורה חשובות כגון הקו הצהוב של הרכבת הקלה והפעלת הסבבוס


ליעד אילני, מ"מ ר"ע ר"ג שאחראי גם על נושא התחבורה ברמת-גן, נפגש היום עם למיטל להבי, סגנית ראש עיריית תל אביב ומחזיקת תיק התחבורה, שהקימה את הפורום המטרופוליטאני לתחבורה שנועד לייצר שיתוף פעולה בסוגיות תחבורה מהותיות ובוערות במפגש בין ערים במטרופולין גוש דן, ויחד עם מנכ"לית עיריית ר"ג, סמנכ"לי עיריית ר"ג וגורמי מקצוע נוספים, דנו בנושאים הבאים הרלוונטיים וחשובים לעיר רמת גן :

  1. 1. מיזם הסבבוס נבחנת הרחבתו עם עיריית תל-אביב-יפו ועיריות נוספות במטרופולין שמעוניינות לקדם שאטלים בין הרשויות השונות בשבתות וחגים. הצוותים המקצועיים של עיריות ר"ג ות"א הונחו על ידי מיטל ואילני להתקדם בעניין.
  2. 2. הרכבת הקלה: פעולה משותפת לקידום הקו הצהוב של הרכבת הקלה, שבעבר בוטל קידומו וכעת חזר לשולחן. הקו הזה המחבר מצפון לדרום הוא חשוב מאוד על מנת לשפר את הנגישות ולחזק את השימוש בתחבורה הציבורית. היות והקו עובר בבן גוריון ולכן גם לעיריית גבעתיים יש אינטרס בנושא, סוכם כי סוגיה זו תקודם יחד עם גבעתיים מול חברת נתיבי איילון.
  3. 3. הצומת המסוכן באלוף דוד-עודד-אשרמן: הוחלט על פתרון שלדעת גורמי המקצוע ישפר משמעותית את הבטיחות בצומת. גורמי המקצוע של העיריות השונות מתקדמים בנושא וכעת ממתינים לאישור משרד התחבורה.
אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך