חדשות

הסבבוס, הרכבת הקלה ועוד: שת”פ תחבורתי בין ליעד אילני מר”ג ומיטל להבי מת”א

ליעד אילני, מ”מ ר”ע ר”ג שאחראי גם על נושא התחבורה ברמת-גן, נפגש היום עם למיטל להבי, סגנית ראש עיריית תל אביב ומחזיקת תיק התחבורה, שהקימה את הפורום המטרופוליטאני לתחבורה שנועד לייצר שיתוף פעולה בסוגיות תחבורה מהותיות ובוערות במפגש בין ערים במטרופולין גוש דן, ויחד עם מנכ”לית עיריית ר”ג, סמנכ”לי עיריית ר”ג וגורמי מקצוע נוספים, דנו בנושאים הבאים הרלוונטיים וחשובים לעיר רמת גן :

  1. 1. מיזם הסבבוס נבחנת הרחבתו עם עיריית תל-אביב-יפו ועיריות נוספות במטרופולין שמעוניינות לקדם שאטלים בין הרשויות השונות בשבתות וחגים. הצוותים המקצועיים של עיריות ר”ג ות”א הונחו על ידי מיטל ואילני להתקדם בעניין.
  2. 2. הרכבת הקלה: פעולה משותפת לקידום הקו הצהוב של הרכבת הקלה, שבעבר בוטל קידומו וכעת חזר לשולחן. הקו הזה המחבר מצפון לדרום הוא חשוב מאוד על מנת לשפר את הנגישות ולחזק את השימוש בתחבורה הציבורית. היות והקו עובר בבן גוריון ולכן גם לעיריית גבעתיים יש אינטרס בנושא, סוכם כי סוגיה זו תקודם יחד עם גבעתיים מול חברת נתיבי איילון.
  3. 3. הצומת המסוכן באלוף דוד-עודד-אשרמן: הוחלט על פתרון שלדעת גורמי המקצוע ישפר משמעותית את הבטיחות בצומת. גורמי המקצוע של העיריות השונות מתקדמים בנושא וכעת ממתינים לאישור משרד התחבורה.
תגיות
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close