השניים נתפסו לאחר שנהגו בצורה מחשידה ברחבי ת"א. צילום: דוברות המשטרההשניים נתפסו לאחר שנהגו בצורה מחשידה ברחבי ת"א. צילום: דוברות המשטרה

בלי מצפון: שני בני 15 פרצו לביתו של בן 90 ברמת גן, בעודו בבית גנבו את מפתחות רכבו ואת הרכב. נסיעה חשודה שלהם הביאה למעצרם

נסיעה מחשידה הביאה את השוטרים לעצור כלי רכב בתל אביב. השוטרים נדהמו לגלות את זהות הנהג והנוסע לצידו ונדהמו עוד יותר כשביררו מאין הרכב


שני נערים בני 15 בלבד התפרצו לדירת קשיש בן 90 ברמת גן, בזמן ששהה בדירה, גנבו את רכבו ונהגו ברכב הגנוב בפראות וללא רישיון נהיגה. עירנות השוטרים הובילה למעצרם.
אמש, יום ראשון בערב, כחלק מפעילות מוגברת באכיפה נגד עבירות ביריונות ומסכנות חיים, שוטר ופקח שהיו אותה עת בפעילות ברחוב הירקון בתל אביב, הבחינו ברכב , שנוסע בצורה פרועה ומסכנת חיים בתל אביב, תוך סיכון משתמשי הדרך והורו לנהג הרכב לעצור.
הנהג התעלם מקריאתם, הגביר את מהירות נסיעתו  והחל להמלט כשכוחות משטרה בעקבותיו . בהמשך, המרדף הפך רגלי ושני חשודים שברחו מהרכב נעצרו. חשוד נוסף נמלט.
החשודים בני ה-15 הובאו לחקירה בתחנת המשטרה ובמהלכה, עלה חשד כי החשודים התפרצו זמן קצר קודם לכן לדירת קשיש בן 90  ברמת גן בשיטת "הדאבל"- פריצה לבית וגניבת רכב עם המפתח.
הקשיש היה בדירה בעת ביצוע המעשה.
אולי גם זה יעניין אותך

היום המשטרה תבקש להאריך את מעצרם של החשודים בבית משפט השלום  לנוער בת'א.
במשטרה ציינו: "נחישות השוטרים הביאה למעצרם של שני חשודים שהפרו באופן בוטה את החוק , חדרו לביתו ומבצרו של קשיש, גנבו את רכושו וסיכנו באופן ממשי את חייהם וכלל משתמשי הדרך. המשטרה תפעל למיצוי הדין עם עבריינים שפוגעים ברכוש הציבור ובתחושת הביטחון של האזרח הנורמטיבי שומר החוק".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך