הקפיץ כוחות גדולים לשטח בשביל מעשה קונדס לדעתו. צילום אילוסטרציה: גטיאימג'סהקפיץ כוחות גדולים לשטח בשביל מעשה קונדס לדעתו. צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

תושב בת-ים נעצר לאחר שפנה לאמהות וילדות ב"פורום שמרטפיות" בווטסאפ והציע שירותי שמרטפות תמורת יחסי מין

תושב בת-ים החליט להיכנס ל"]ורום שמרטפיות" בווטסאפ ושם הציע שירותי שמרטפות, אבל לא תמורת תשלום כספי, אלא תמורהת שירותי מין מהאימהות או אף מהילדות עצמן!


האימהות והילדות והנערות שחברות בקבוצת ווטסאפ נרחבת הנקראת "פורום שמרטפיות", שם אימהות יכולות למצוא שמרטפיות לעת מצוא לילדיהן, נדהמו בימים האחרונים מההודעות שקיבלו מצעיר מבת-ים שחדר לקבוצה:
תחילתה של החקירה בדיווחים  שהתקבלו בשבועות האחרונים במוקד 105 של המשטרה, אודות הודעות שנשלחו דרך הוואטסאפ,  בפורום של שמרטפיות, שבהן החשוד פנה למספר אמהות ואף לקטינות והציע שירותי שמרטפות תמורת מין.
במהלך החקירה ריכזו חוקרי המשטרה עדויות והצליחו לאתר  את זהותו וכתובת מגוריו של החשוד בן 39, מבת ים.
במהלך סוף השבוע הוא נעצר ונחקר בתחנת המשטרה. ביום ששי הוא הובא בפני בית משפט השלום בתל אביב, שם הוארך מעצרו עד 29.7.19
אולי גם זה יעניין אותך

במשטרה מציינים עוד: "משטרת ישראל פועלת כל העת במרחב הסייבר על מנת להגן על הציבור, תוך דגש לאוכלוסיית הקטינים החשופים לרשתות החברתיות השונות, בהן עבריינים מחפשים 'טרף קל' כדי ליצור קרבה ולבסוף לממש את כוונותיהם וסיפוקם האישי. כנגד אלו פועלת המשטרה ללא פשרות ותפעל בכל האמצעים הקיימים ברשותה כדי להגיע לזהותם ולהביאם לדין. אנו קוראים להורים לגלות מעורבות  במעשיהם של הילדים ברשתות החברתיות, ולהעביר דיווח מידי למשטרה ומוקד 105, בכל חשד לעבירה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך