אם לדבריו ממצאי התחקיר שקריים, למה הוא לא תובע דיבה? צילום: עיריית ר"גאם לדבריו ממצאי התחקיר שקריים, למה הוא לא תובע דיבה? צילום: עיריית ר"ג

אושרו שני קוויה שאטלים שיפעלו בסופי שבוע בר"ג. מי חברי הקואליציה, שהפתיעו והתנגדו להצעת ראש העיר?

ברוב של 15 נגד 6 אישרה מועצת העיר רמת גן את הפעלת שני קווי השאטלים בסופי השבוע שיעברו בצירים מרכזיים ויובילו לחוף הים ולמרכזי בילוי. מי חברי הקואליציה שהפתיעו והתנגדו להצעת ראש העיר ומי נעדר ונמנע בכך מלהצביע? ואיך הם מסבירים את זה? כרמל שאמה: "אנחנו מובילים את העיר באחריות ובאומץ למקום הרבה יותר טוב לכולם"


מועצת עיריית רמת גן אישרה אמש את קווי השאטלים לים ולמוקדי הבילוי בסופי שבוע ברוב של 15 מול 6.
ראש עיריית רמת הודיע כי מדובר בנושא מצפוני ויש חופש הצבעה לקואליציה, אלא שלמרות חופש ההצבעה לחברי הקואליציה נרשמו כמה הפתעות: מלבד ההתנגדות של דוד מנחם וזוהר ישרים מש"ס- שהייתה צפויה, נרשמו כמה הפתעות בהתנגדות של עו"ד מיה מנע ומשה רווח מהקואליציה וגם היעדרות מעוררת סימני שאלה של חברת "יש עתיד", עדנה וידאל.
כבר ימים ארוכים מערכת "ניוזים מרכז" מנסה לקבל תשובה מחברת המועצה וידאל האם נכונים הקולות לפיהם היא לא תצביע בעד קווי תחבורה בשבת. היא ואנשי הסיעה שלה לאורך ימים טוענים כי הדבר לא נכון וכי כשתגיע ההצבעה היא תוכיח מה היא מצביעה. והנה הגיעה ההצבעה והגברת וידאל לא הגיעה אליה. מקרה?
יו"ר סיעת "יש עתיד" גלעד שריר, מסביר ומכחיש כי וידאל נעדרה כדי שלא להצביע בעד ההצעה: "דנה הגיעה לישיבת מועצת העיר להצביע לצערנו תרגיל פוליטי טכני ומיותר של ש"ס גרם לסגירת ישיבת מועצת העיר. הישיבה הבאה שלא מן המניין נקבעה בחטף לאחר שכבר היה לעדנה משהו אישי שלא היה ניתן להזזה. אני אישרתי לה להגיע לאירוע האישי וזאת אחרי שווידאתי את איתנות הניצחון בהצעה ושהיה ברור שזה יהיה בפער ניכר. עדנה מאז ומעולם התבטאה גם בפיה ובלשונה בעד תחבורה ציבורית כוחם בסופי שבוע כך שאין לי מושג מי הזין את התקשורת בשטות הזו שמטרתה לנסות לפגוע ביש עתיד בעיר ובכלל".
אולי גם זה יעניין אותך

עוד עשרה ימים יפעלו בסופ"ש שני קווים

לפי החלטת מועצת העיר, שני קווי אוטובוס יפעלו בצירי תנועה מרכזיים למוקדי הבילוי בתל אביב החל מה- 19.7.2019. התוכנית כוללת שני קווי אוטובוס, אחד מקריית קריניצי במזרח העיר והשני בחניון הפארק הלאומי, שינועו בצירים ראשיים ויאספו תושבים בתחנות האוטובוס הקיימות. יודגש כי האוטובוסים לא ייכנסו לשכונות ללא סמלי עירייה וללא עצירות מול מקומות רגישים לציבור הדתי בעיר,  בכדי לא לפגוע בצביון השבת.
ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, אמר עם אישור ההצעה שהוא העלה וגרמה לסערה גדולה בעיר ובמועצה בשבועות האחרונים: "צביון של עיר לא יכול להיבחן תחת אירועי הטווח הקצר. אין לי ספק שרמת גן בדרך להיות טובה יותר לכולם לחילונים ולדתיים. רק הכלה, הבנה ופסילת כל כפיה, יביאו לכך שלכולם יהיה פה טוב יותר והמשחק יפסיק להיות משחק סכום אפס בו טובתו וצרכו של אחד יכולים לבוא רק על חשבון האחר. אנחנו מובילים את העיר באחריות ובאומץ למקום הרבה יותר טוב לכולם. אנחנו באמת אוהבים ומכבדים את כולם. התווכחנו! מעתה כולנו אחים אוהבים ומכבדים אחד את השני  עם ישראל תלוי קודם כל באחדותו".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך