חדשות

הצפי: ימשיכו ההתפרעויות ב”ימית 2000″? למה ראש העיר מתנגד לגבות תשלום נוסף מתושבי חוץ ולמה מאשרים קיום עסקים ללא רישיון ב”לה פארק”?

מקרי ההתפרעויות והאלימות שנרשמו בשנים האחרונות בעיקר ב”ימית 2000″ בחולון נרשמו בעיקר, ואף ניתן לומר בלבד, ממעשים של תושבי חוץ.

בעוד הצפיפות ב”ימית 2000″ מביאה לא מעט לחיכוכים ולהתפרעויות ואלימות, תושבים רבים מחולון חוששים להביא את ילדיהם למתחם בשל התקריות בשנים האחרונות.

מלבד זאת, תושבים רבים בחולון מתלוננים כי הצפיפות מביאה אותם לוותר על שימוש במתקנים שאמורים לשמש – בראש ובראשונה את תושבי העיר.

בכדי לנסות ולהגביל את מספר תושבי החוץ המשתמשים במתקנים אלו בעיר, ובכדי לתעדף את שימושם על ידי תושבי חולון, העלה הצעה חבר האופוזיציה, שי קינן, לגבות תשלום נוסף מתושבי החוץ. ברשויות  רבות, בעיקר בשבתות, תושבי החוץ משלמים כפול מתושבי העיר. כך הרשויות מתעדפות את תושביהן”.

להצעה הצטרף אף מורן ישראל מסיעת הצעירים.

אלא מי שדחה על הסף את ההצעה היה ראש העיר, מוטי ששון אמר: “ההצעה הזאת מראה שאין לך מושג מינימלי. אם נרחיק את תושבי החוץ ונשען רק על מנויי תושבי חולון, כל אותן בריכות ומקומות יהיו בגרעונות ויצטרכו להישען על תקציב עירוני”.

 

Tags

סוגיה אחרת שהעלה חבר המועצה, מייקל בוזגלו הייתה הנושא שהתגלה לפיו כמה מהעסקים במתחם “לה פארק” פועלים כלל ללא רישיון עסק, כשחלקם אף רושם חריגות בנייה.

גם הפעם ראש העיר ששון הדף את הטענות והודה שאכן חמישה עסקים במקום פועלים ללא רישיון עסק. אולם, לטענתו בשל חריגות אין להם רישיון עסק והבטיח שהעניין יוסדר. אלא שבעיני בוזגלו מדובר בטיוח מצב לא חוקי מצד העירייה – הטענות האלו הביאו לטונים צורמים וחילופי צעקות בינו לבין ראש העיר, כשלבסוף בוזגלו מוצא מישיבת המועצה.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close