נחשפה רשת שכללה הימורים בלתי חוקיים, למעלה מ־20 חשודים נעצרו

הותר לפרסום: בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל, גל מעצרים של חברי רשת הימורים בלתי חוקיים, הלוואות בריבית וגביית חובות אלימה


במסגרת המאבק ומיקוד המאמץ של משטרת ישראל מול תופעות פשיעה כלכלית בתחום ארגון וניהול הימורים בלתי חוקיים, נוהלה בתקופה האחרונה ביחידה מרכזית של המשטרה חקירה סמויה, שעניינה הימורים בלתי חוקיים, הלוואות בריבית וגביית חובות תוך שימוש באלימות.

הבוקר, עם המעבר לשלב הגלוי של החקירה, פשטו שוטרים, בלשים, שוטרי יס"מ ושוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל על בתיהם של 21 חשודים, חברי רשת בתחום הפשיעה הכלכלית, אשר על פי החשד, הפעילו וניהלו אתר הימורים בלתי חוקיים וקו הלוואות בריבית, באזור מחוז תל אביב, תוך ביצוע עבירות נלוות וביניהן עבירות אלימות ועבירות על חוק איסור הלבנת הון.

אולי גם זה יעניין אותך

על פי החשד, מדובר ברשת מסועפת שפעלה במבנה ומתווה היררכי. לכל אחד מחברי הרשת תפקיד מוגדר וברור כשכל אחד מהם מהווה חוליה בשרשרת הפעלתה.

חברי הרשת פעלו באופן סדור ושיטתי, תוך שימוש באלימות כחלק משיטות הגבייה ותוך הפקת רווחים שמוערכים בעשרות מיליוני שקלים.

פעילות ייחודית זו של משטרת ישראל חשפה שורה של חשודים מהרובד המשפיע בתחום הפשיעה הכלכלית בארץ ובכללם, מנהל הרשת (בת ים, בשנות ה 40 לחייו) המהווה דמות מרכזית בתחום.

במהלך הפעילות , תפסה המשטרה רכוש ובכללו כסף רב, רכבי יוקרה ועוד אותו תבקש המשטרה לחלט בתום ההליך המשפטי הצפוי.

מדובר בפעילות נוספת במסגרת מאבקה הנחוש והבלתי מתפשר של משטרת ישראל בפשיעה החמורה והמאורגנת , אשר מהווה קרקע פורייה לפעילות פלילית הפוגעת בסדר הציבורי, במשק הישראלי ובאזרחים הנורמטיביים.

היום בשעות הצהריים יובאו העצורים לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרם.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך