חדשות

רז קינסטליך מנצח את דב צור ונבחר לראש העיר החדש של ראשון לציון. קינסטליך: “אעשה הכל כדי שתהיו גאים בי”

לאחר עשור בראשות העיר ראשון לציון, דב צור מודח ומפנה את מקומו לרז קינסטליך – מי שהיה סגנו בקדנציה האחרונה והחליט לפני מספר חודשים להתמודד לראשות העיר מולו.

קינסליך שמסתמן כי ניצח בפער של 53 אחוז מול 47 אחוז (לא סופי), הונף על כתפיים על ידי מאות תומכים שחגגו עמו את הניצחון ואמר: “תומכים יקרים, חברים, שותפים לדרך, פעילים, מתנדבים, כל מי שלא הפסיק להאמין – כמה חיכינו לרגע הזה, כמה ציפינו. איזה אושר. הבטחתי לכם שהיום נעשה משהו בלתי נשכח. עשינו את זה! יש לי רק דבר אחד להגיד לכם: אתם גדולים! תודה אישית לליאל אבן זוהר ומוטי עג’מי ולשאר ראשי המפלגות והסיעות שתמכו בי. עשינו את זה ביחד!

תושבי ראשון לציון היקרים, אני נרגש ומודה על האמון שהענקתם לי ועל בחירתי לראש עיריית ראשון לציון הבא. אני חש את גודל האחריות על כתפיי ואת החובה שיש לי להיות ראוי לאמונכם. אני אעשה הכל כדי שתהיו גאים בבחירתכם בי. האתגרים שעומדים בפני ראשון לציון הם אמיתיים ורציניים. אני בטוח שאעמוד בהם עם השותפים הנפלאים לצידי.
תושבים יקרים, היום הוא הרגע להניח בצד את המחלוקות, ההאשמות והקמפיין הסוער שידעה ראשון לציון בחודשים האחרונים. זה הזמן לאיחוד השורות. מהיום מתחיל השינוי.
המסע שלי לראשות העירייה לא כלל קיצורי דרך. הוא לא כלל פשרות. הוא היה קשה וארוך. הוא דרש אומץ, לקיחת סיכון ובעיקר הרבה עשייה. יצאתי אליו כי האמנתי שהעיר זקוקה לשינוי וכי יש ביכולתי להביא אותו ואתם האמנתם בי. אתם שהענקתם לי את הכוח והסמכות לפעול – ומעתה חובת ההוכחה היא רק עליי”.

Tags

קינסטליך שקיבל שיחת ברכה מדב צור, הפנה תודות לראש העיר היוצא ואמר: “אני מבקש להודות מכל הלב לראש העירייה היוצא דב צור. ביני ובין דב היו מחלוקות לא מעטות והתקיימה מערכת בחירות מאתגרת. יחד עם זאת, אני חש כבוד והערכה רבה לתרומתו ארוכת השנים לעיר. דב הוא פטריוט ראשוני אמיתי ויש לו מניות יסוד בהצלחת העיר הזאת. אני מבטיח להיות ראוי לאמונכם, אני מתכוון לקיים אתכם קשר אישי שוטף, קשוב ובלתי אמצעי. כמו שתמיד האמנתי. ראשון לציון יוצאת למסע חדש ואנחנו נעשה את זה רק יחד”.

דב צור כאמור שוחח עם קינסטליך וברך אותו ואמר: “זכיתי לשרת את העיר ראשון לציון ואת תושביה במשך עשור. זו היתה שליחות מרתקת וזכות גדולה. לצערי, יצאתי להתמודדות הזו עם ידיים קשורות כאשר אני נאלץ להתמודד עם עננה מיותרת וחסרת שחר. אני מודה לכל מי שהצביעו עבורי ועשו את המאמצים הגדולים מאוד בתנאים בלתי אפשריים. כעת הגיעה העת לאתגרים חדשים. שוחחתי הלילה עם רז ואיחלתי לו הצלחה באתגר העצום הניצב לפניו. אעזור לו ככל שיבקש”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close