להגשים את החלום: השיטה החדשנית לעיצוב הישבן המושלם בשבילך

מספר מצומצם של מרפאות בישראל מטפלות בעיצוב הישבן. מרפאות מוסקונה הביאו את השיטה החדשנית ביותר לפיסול הישבן המושלם בשבילך. לא מדובר בשתלים כי אם בהזרקה של חומר מילוי מהפכני ייעודי לגוף- חומצה היאלרונית בפורמולה חדשה המאפשרת לריכוז גבוה של נפח להישאר מלוכד ובכך מאפשרת לעצב בנפחים גדולים יחסית. התהליך החדשני הינו תהליך פשוט, לא כואב, ללא צלקות והכי חשוב, נראה מדהים ונעים למגע. קיימות צורות רבות של ישבנים אולם ניתן לסווגן לארבע צורות עיקריות. על מנת להגיע לישבן חטוב ומושלם חשוב לאבחן תחילה איזה צורת ישבן יש לך ואיזה טיפול יתאים בשבילך. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות. בעיצוב ישבנים מלאים ניתן לשלב גם פעולת שאיבת שומן בשילוב הצרת היקפים. עיצוב ומילוי ישבן בהזרקה: חברה גרמנית המייצרת חומצה היאלרונית לפנים וגם לגוף החלה לשווק בישראל חומצה היאלרונית ייעודית למיצוק, עיצוב והרמת ישבן. בדומה למקרוליין שהיה משווק בעבר בישראל החומצה ההיא לרונית בפורמולה חדשה מאפשרת לריכוז גבוה של נפח להישאר מלוכד ובכך מאפשרת לעצב בנפחים גדולים יחסית מאזור הפנים. לאחר בדיקות רבות של מיטב המומחים והמנתחים הפלסטיים בעולם בתחום הניתוחים הפלסטיים, קיבל לאחרונה החומר את האישור האירופאי (CE) ובנוסף אושר גם ע"י משרד הבריאות הישראלי. איך זה עובד? עיצוב ומילוי ישבן בהזרקה הינו טיפול פשוט יחסית שעיקרו החדרת חומר ייעודי לרקמה מתחת לעור. ההליך נעשה תחת הרדמה מקומית, באמצעות מחט מיוחדת המאפשרת מתן נפח לרקמה ומילוי חוסרים במקומות המתאימים. עיצוב ישבן בהזרקה מתאים למי שסובלת מישבן שטוח או למי שמעוניינת בישבן מחוטב ועגול יותר, טוב למילוי גם בצידי הירכיים. יתרונות עיצוב הישבן בזריקה:
 • חזרה לשגרה– אפשר לחזור לשגרה כשעה לאחר הטיפול, אין צורך בתקופת החלמה. אפשר לעבור הליך של עיצוב ישבן בהזרקה בצהריים ולחזור לעבודה אח"כ.
 • אין צלקות– היות והטיפול מבוצע ע"י מחט בלבד ואינו פולשני, אין צלקות. יש רק חור של הזריקה ולאחר מכן החור נעלם כמו כל זריקה.
 • חומר זמני– החומר מחזיק בין שנה לשנה וחצי, מתאים למי שמעוניינת בישבן עגול ומלא יותר.
 • רמת דיוק– אפשר להגיע לרמת דיוק וסימטריה גבוהה מאוד, מתאים במיוחד לבחורות הסובלות מעכוז שטוח. מאפשר מילוי חוסרים במקומות המתאימים.
 • אפשרות משחק– אפשר לאחר חצי שנה להוסיף עוד חומר ולהגדיל יותר במידה ומעוניינים.
 • נעים למגע– המגע מאוד דומה למגע בישבן רגיל, אי אפשר להרגיש במגע כל הבדל.
האם עיצוב העכוז מתאים עבורי? עיצוב ישבן מתאים במיוחד לנשים עם ישבן שטוח או נשים עם שקעים בצדי הישבן המעוניינות למלא ולעגל את הישבן ולמי שמפחדת מניתוחים פלסטיים. מדובר בהליך פשוט יחסית שאינו אורך זמן רב. יחד עם זאת, על מנת לתת מידע יותר אישי ומקצועי יש צורך להיוועץ עם מנתח פלסטי מוסמך ולבוא לפגישת ייעוץ. בטיפול בישבנים מלאים: ניתן לשלב שאיבת שומן בשילוב טיפול בהצרת היקפים.
מוסקונה עיצוב ישבן. אלבום פרטי

קיימים מספר סוגי ישבן, אנחנו נתמקד בארבעה עיקריים. אז איזה יש לך ואיזה טיפול יתאים בכדי להגיע לצורה בה את חושקת?

סוגי ישבן: איזה יש לך ואיזה טיפול יתאים בכדי להגיע לצורה בה את חושקת

פתרונות לישבן המושלם: מרובע, וי, עגול או לב הפוך- הטיפולים של מרפאות מוסקונה כוללים את אבחון הצורה בדרך להגשמת החלום שלך

פתרונות לישבן המושלםקיימות צורות רבות של ישבנים אולם ניתן לסווגן לארבע צורות עיקריות. על מנת להגיע לישבן חטוב ומושלם חשוב לאבחן תחילה איזה צורת ישבן יש לך משום שאולי אין לך את הצורה שהיית רוצה כיום אולם ידיעה איזה צורה יש לך תוכל לעזור לך לדעת מה לעשות ואיזה טיפול יתאים בכדי להגיע לצורה בה את חושקת.

1. ישבן בצורת מרובע:

ישבן מרובע או ישבן בצורת H נוצר כאשר עצמות האגן והירכיים נמצאים באותו הקו. ישבן זה מזכיר ישבן  גברי, המראה המרובע יוצר מראה שטוח. לצורה זו יש מעט שומן במותניים דבר המקשה על עיצובו.

פתרון: הזרקה ממוקדת לאזורי המותניים והירכיים ליצירת מראה עגלגל ויפה.

2. ישבן בצורת V:

ישבן בצורת V נפוץ יותר אצל נשים מבוגרות יותר ואצל נשים בעלות כתפיים רחבות וירכיים צרים מאוד, המותניים קטנים מהירכיים. לצורה זו יש מלאות במותניים ובחלק העליון של הישבן אבל הולך ונהיה צר בגודל ובצורה כלפי החלק התחתון של הישבן. הישבן גדול יותר מהמותניים, מה שיוצר אשליה של ישבן כבד יותר ממה שהוא באמת.

פתרון: הזרקה להוספת נפח באזור הירכיים העליונות כדי לייצר מראה אסתטי ויפה בין המותניים לירכיים.

3. ישבן עגול:

צורה נוספת הנחשבת מאוד נחשקת הוא הישבן העגול. זהו ישבן מלא ויחסית גבוה. ישבן זה מלא באופן שווה לכל הכיוונים ולכן נראה עגול. יחס המותניים אל הירכיים בצורה זו שווה ויש לו מראה מלא מאוד. ישבן עגול יותר קל לעצב מאשר צורות אחרות אולם לפעמים יכול להיות בלתי פרופורציונאלי וגדול משמעותית משאר הגוף.

פתרון: הרמת הישבן העגול הוא המפתח להחזרת פרופורציה לגוף. זאת ניתן להשיג על ידי מילוי מבוקר של הישבן עם דגש על החלק העליון.

4. ישבן בצורת לב הפוך הידוע גם כישבן בצורת A:

מרבית האנשים מאמינים כי זהו הישבן הכי אטרקטיבי ונשי. הוא ישבן עגול אולם הקימור כלפי הירכיים והוא מלא יותר בחלק התחתון והחלק העליון יותר צר. לנשים עם צורת ישבן זו יש קו מותניים קטן ההולך ומתרחב כלפי מטה מה שיוצר צורה של האות A  או לב הפוך. ישבן בצורה זו יותר קל לעצב ולשפר מאשר צורות אחרות.

פתרון: הוספת נפח פרופורציונאלית והדגשת קווי המתאר הקיימים של העכוז.

  ד"ר רוני מוסקונה והמנכ"ל אורי מוסקונה. אלבום פרטי
  מוסקונה חותמת. אלבום פרטי
  מרפאות מוסקונה. אלבום פרטי

  מרפאות ד”ר רוני מוסקונה – ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה, טיפולים משלימים, הזרקות והקרן להגשמת חלומות

  חיפה: 04-8244992

  תל אביב: 03-7442828 

  www.moscona.co.il

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות