מרגש: במשמרת הראשונה שלו כחובש במד”א, בגיל 21, הוא נדרש ליילד בצד כביש 1 את אורלי ממודיעין. השבוע הוא פגש את התינוק אורי בברית

המשמרת הראשונה של מתן מזרחי כחובש רפואת חירום ונהג אמבולנס בתחנת מד"א במודיעין ושל אוריאל סמסון חובש מלווה באמבולנס החלה עם חיוך. סמוך לחצות, כחצי שעה לאחר תחילת המשמרת, קיבל צוות אמבולנס קריאה על אישה בהריון עם צירי לידה תכופים.מתן ואוריאל שהגיעו במהירות למקום בדקו את היולדת והחלו בפינוי לבית חולים וולפסון, אלא שתוך כדי הפינוי, כאשר הם נמצאים על כביש מס' 1, הבינו חברי הצוות כי הלידה מתחילה והם יצטרכו ליילד בעצמם. מתן עצר את האמבולנס בצדי הדרך ויחד עם אוריאל קיבלו את התינוק לאוויר העולם. כהוקרה ותודה לצוות, הזמינו היולדת אורלי בוחניק ובעלה יוסי את החובשים אוריאל ומתן להשתתף בברית של הרך הנולד, אורי.

מתן מזרחי, נהג אמבולנס וחובש שיילד את התינוק, סיפר: “קיבלנו קריאה על אישה בהריון שלישי עם צירי לידה. כשהגענו היא המתינה לנו בכניסה לבניין ולאחר בדיקה ראשונית העלנו אותה לאמבולנס ובליווי בעלה התחלנו בפינוי לבית החולים. בדרך התגברו הצירים והבנו שהתינוק מגיח לאוויר העולם – ושהלידה לא תתרחש בבית החולים, אלא כאן ועכשיו. עצרתי בצד הדרך, הוצאנו את ערכת הלידה, וכעבור 2 דקות הגיח לעולם תינוק חמוד ובריא – ומיד החל לבכות. השלמנו את הליך הלידה, כולל חיתוך של חבל הטבור והמשכנו בפינוי לבית החולים כשהוא בחיק אמו. לא תיארתי לי שבנסיעה הראשונה שלי כנהג אמבולנס, כבר אוזעק לסייע ליולדת, ובוודאי לא שהלידה תתרחש ממש בתוך האמבולנס. זו תחושה עילאית, והאירוע הכי מרגש שהיה לי במהלך השנים שהתנדבתי במד”א כמתנדב נוער ובמהלך ההכשרות שעברתי עד היום. ריגש אותנו מאוד לקבל ממשפחת בוחניק את ההזמנה להשתתף בברית ולהחזיק שוב את התינוק החמוד אורי והפעם כשהוא לבוש בבגדים חגיגיים. אני מאחל למשפחת בוחניק הרבה מזל טוב ונחת”

האמא הטרייה, אורלי בוחניק, מספרת בהתרגשות: “זאת הייתה חוויה מיוחדת במינה ומרגשת מאוד. אנחנו שמחים שזכינו להיות מטופלים בידי מתן ואוריאל, שתפקדו באופן מקצועי והשרו עלינו תחושת ביטחון ורוגע. אלוהים שלח לנו מלאכים שומרים”.

 

צילום: דוברות מד”א

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות