דרמה אמש בפ”ת: אמבולנס טיפול נמרץ ננעל ולא ניתן היה להכניס אליו מטופל שעבר החייאה

  אתמול בערב ראשון, בשעה 20:35 התקבלה קריאה במוקד ״ידידים״ על ניידת טיפול נמרץ של מד"א שנקלעה למצוקה. אנשי מד"א הותירו את מפתחות הרכב בפנים, בתוך האמבולנס ברחוב שטמפפר בפתח תקווה. צוות האמבולנס היה במהלך אירוע מבצעי והתעסק באותו זמן בביצוע החייאה על חולה בבניין סמוך.

הרב שמריה אבא שאול – מנהל מוקד מרכז שהיה בסמוך למקום, הגיע במהירות יחד עם משה חיים יהושע, שאלתיאל קהלת ויוסי כליפא – כונני מרחב ירקון, ובאמצעות הציוד שברשותם פתחו את האמבולנס ללא כל נזק.

הרב שמריה מספר מהשטח: ״הגעתי למקום והתברר שיש צורך דחוף לפתוח את האמבולנס, על מנת שיוכלו לפנות את החולה הקשה במהירות לבית החולים. על אף שמדובר ברכב לא קל, לאחר מאמצים משותפים הצלחנו לפתוח את ניידת הטיפול נמרץ ולאפשר לצוות להמשיך בטיפול ובפינוי״.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות