הילדים הבלשים תופסים את הגנבים המסתוריים שמסתובבים ברחובות אֶלְבֶסְטָד

גנבים מסתוריים מסתובבים ברחובות אֶלְבֶסְטָד שבנורווגיה; מהמחסן של מוּנְסֶן האופה נגנבים שקי שמרים, מהמזח הצף נעלמות חביות ואפילו שיחי העַרְעָר בפארק, הם חלק מהדברים שנעלמים בעיר. טיריל ואוליבר, צמד ילדים-בלשים, מנהלי סוכנות בילוש מס' 2, מחליטים לחקור את התעלומה ולפענח אותה. זהו מבצע "ענן רעם", המבצע הראשון בספר. יחד עם כלב הגישוש שְמוֹנִי, יוצאים השניים לדרך ופותחים במצוד אחר החשודים. במבצע השני, "האיש בשחור", יוצא צוות סוכנות בילוש מס' 2, לפענח תעלומת מסתורין אחרת. צמד הבלשים וכלבם מתחקים אחר עקבותיו של מי שחפר בור גדול ועמוק באמצע השביל, לאחר שאוליבר הבחין בו באיחור ועף מאופניו. מי עושה דברים כאלה? ולמה? טיריל ואוליבר שוב יוצאים לחקור ומתחילים במישור שהתכסה בעשבים שוטים ובגבעת החורבה השוממת, עד שלפתע צצה מול עיניהם מפה ישנה שעליה סימנים מוזרים. האם יצליחו לפתור את התעלומה?

הסדרה סוכנות בילוש מס’ 2 היא סדרת בלש לילדים מאת סופר המתח הנורווגי יֶרְן לִיאֶר הוֹרְסְט. הסדרה הפכה להצלחה מסחררת וכל ספריה הפכו לרבי מכר מרגע יציאתם לאור.

הספר הראשון בסדרה, רואה כעת אור בעברית בתרגומה המצוין של דנה כספי.

“סוכנות בילוש מס’ 2”

מבצע “ענן רעם” ומבצע “האיש בשחור”

הספר הראשון בסדרת הבלש לילדים

מאת: יֶרְן לִיאֶר הוֹרְסְט

איורים: הַנְס יֶרְגֶן סַנְדְנֶס

תרגום מנורווגית: דנה כספי

200 עמודים, כריכה רכה, מחיר 78 ₪. להשיג ברשתות הספרים.

מיועד לילדי כיתות ג’-ה’

ניתן לרכוש ולהאזין לספר הקולי באתר iCast  – info@icast.co.il

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות