פתח תקווה

שינויים מהותיים ברמת השירות של התחבורה הציבורית בפתח תקוה

בהמשך לפגישה שהתקיימה ביום חמישי בלשכת ראש העירייה רמי גרינברג עם הנהלת חברת נתיבי איילון והצוות הבכיר של העירייה במנהל הנדסה, אגף התנועה והתחבורה הציבורית סוכם כי בעיר תקודם רשת נתיבי ההעדפה שתביא לשיפור רמת השירות של התחבורה הציבורית בהיבטי מהירות, תדירות, נגישות, אמינות ונוחות.
הפרויקט יכלול: שיפורים בטיחותיים, העדפה ברמזורים, הוספת שלטי מידע בזמן אמת, שדרוג תחנות האוטובוסים וסביבתן, תמרור וסימון צירי העדפה, תוספות שירות, הנגשת הסביבה לכלל האוכלוסייה וטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם. הפרויקט מתוכנן בשלב ראשון בצירי התנועה רבין, ספיר, בגין ועין גנים.

בנוסף, קיבל ראש העירייה את המלצת אגף התנועה לקידום מקומות נוספים בעיר לפיתוח רשת התחבורה,
כמו כן סוכם כי נתיבי איילון ייקחו חלק בתכנון וקידום מסופי תחבורה ציבורית חדשים בעיר, ובתכנון מחודש של קווי התחבורה הציבורית בעיר.
מנכ”ל נתיבי איילון איתמר בן מאיר בירך על נכונות העירייה לקדם את התחבורה הציבורית בעיר, וראש העירייה הודה למנכ”ל ולצוות משרדו על הנכונות לשיתוף פעולה למען התושבים.

 

צילום: באדיבות עיריית פתח תקווה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close