חולון

חולון זוכרת

ראש עיריית חולון, מוטי ששון, מנכ”ל העירייה, יוסי סילמן ותושבי העיר נוטלים בימים אלה חלק בקמפיין הבין־לאומי #WeRemember שמטרתו העלאת המודעות לחשיבות זיכרון השואה. מדובר ביוזמה של הקונגרס היהודי העולמי לקראת יום השואה הבינלאומי שיחול ב־27 בינואר, כפי שנקבע על ידי האו”ם.

בקמפיין משתפים מיליונים ברחבי העולם את תמונתם ברשתות החברתיות כשהם אוחזים בשלט עם הכיתוב #WeRemember ובכך מפיצים את המסר החשוב בכ־50 מדינות וב־20 שפות, וזאת כחלק מהמאבק בעליית האנטישמיות בעולם.

Tags

ששון וסילמן בחרו להצטלם לקמפיין יחד עם תושבי העיר הצעירים שהגיעו להופעתו של הזמר אביב גפן, שהתקיימה בשבוע שעבר באליעזר – מרכז הצעירים של חולון. גם גפן עצמו ניאות להשתתף ביוזמה.

התמונות שייאספו מרחבי העולם יוקרנו בתאריכים 27-23 בינואר במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו וישודרו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של הקונגרס היהודי העולמי.

בעיריית חולון קוראים לתושבי העיר להצטרף ליוזמה חשובה זו ולהעלות לרשתות החברתיות את תמונתם אוחזים בשלט (ניתן להוריד את קובץ השלט מהאתר העירוני).

 

 

צילום: טל קירשנבאום

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close