חולון

רכזת מגמת המוזיקה המיתולוגית של קריית שרת פורשת

ערב מרגש התקיים אמש בתיכון קריית שרת בחולון, לרגל פרישתה של רכזת מגמת המוזיקה המיתולוגית של בית הספר, אסתי בראון. הערב התקיים במעמד ראש העיר, מוטי ששון, ובהשתתפות ראש מנהל החינוך, אריאלה קידר, מנהלת בית הספר, טלי דרור, מנהלי בית הספר בעבר ישראל כץ ורותי אנזל, מורים, תלמידי המגמה ובוגרים שלה, שרבים מהם השתלבו בלהקות הצבאיות ובתעשיית המוזיקה ומקפידים לשמור עם בראון קשר חם לאורך השנים.

Tags

באירוע נישאו נאומים מרגשים מפי הנוכחים שהדגישו את תרומתה הרבה של בראון לבית הספר ולעיר כולה. ראש העיר איחל לבראון הצלחה רבה והודה לה על השנים הרבות שבהן פעלה לטובת בית הספר והעיר. בנוסף, איחל ששון הצלחה לממשיכי דרכה ולתלמידים וציין כי הוא בטוח ששמה הטוב של המגמה יוסיף ללכת לפניה. בתכנית האמנותית הופיעו בשירה ובנגינה האמנים טל שגב ואוהד חיטמן וכמובן, תלמידי המגמה.

בראון עבדה בבית הספר השש-שנתי 25 שנה ושימשה כרכזת החינוך החברתי. לפני כ-20 שנה היא מונתה לרכזת מגמת המוזיקה, לאחראית על טקסי בית ספר ולחברת הנהלתו. היא הובילה את טקס יום הזיכרון העירוני ואת הטקס העירוני לזכרו של ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל וכן טקסים רבים נוספים, שבהם הוזמנו תלמידי המגמה להשתתף. בנוסף, הופיעה יחד עם התלמידים מדי שנה בחגי ישראל בבתי חולים, בבתי אבות ובמוסדות נוספים וכן ייצגו באירועים שונים את בית הספר ואת העיר בארץ (למשל, בטקס בו קיבלה חולון את פרס החינוך) ובעולם (דוגמת טקס יום השואה, שהתקיים בוילה ואנזה בברלין, במסגרת משלחת עירונית של ניצולי שואה), כולל שיתופי פעולה עם בתי ספר ממדינות זרות, השתתפות בכנסי מקהלות בין־לאומיים ועוד. בראון זכתה פעמיים בתואר “אשת חינוך מצטיינת” מטעם עיריית חולון והיא אחראית להפיכתה של מגמת המוזיקה למגמה מובילה ופורצת דרך בתחומה שאף קיבלה את הכרת משרד החינוך על היותה מגמה ייחודית.

 

 

צילום: אבי שמעון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close